reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Xinak kciuki zaciśnięte [emoji3590][emoji3590]
Najwcześniej to ok. 2-3 tygodni po teście jak widać już serduszko to dadzą L4. Wcześniej ewentualnie od internisty ale wtedy płatne 80%

@Magdalena2991 to co, umawiamy się na termin listopadowy? [emoji16]
Moja przyjaciółka poszła do gina jak jeszcze serducha nie było a dał l4 ze względu na jej pracę. Po 2 tygodniach kazał przyjsc na potwierdzenie prawidłowego rozwoju i serca.
 
reklama
A gdzie pracowała, że dostała tak szybko zwolnienie jeśli można wiedzieć? :)
Była trenerem w jednej z sieci kosmetycznych i jeździła po całej Polsce A na treningach stała po 12h. Dlatego gin nie widział przeciwwskazań by siedziała w domu. L4 dostała od 5 tygodnia A w 7 jak była na wizycie dopiero było słychać serduszko.
 
Ja ze względu na swoją pracę też będę chciała jak najszybciej iść na zwolnienie. Nie wyobrażam sobie mojej pracy i siebie w ciąży razem.
 
Dzisiaj 40dc, brzuch boli, sutki bolą, wkładki suchutkie [emoji52] do tego chyba mnie jakieś przeziębienie dopada bo tyle co dziś chusteczek poszło to masakra. Test robilam tydzień temu i jedna kreska, już się chyba poddaję, nie wiem co jest grane [emoji3525]
 
Też
No widzicie dziewczyny, a ja jestem babskim Karolem Krawczykiem i pracuję z kolei w stresie bo nie ma dnia, żeby nie trzeba było awaryjnie hamować bo ktoś ma prawko z chipsów albo wchodzi na tory bez rozejrzenia się, do tego ciągle wstrząsy, zmiany temperatur jak wychodzę do zwrotnic i rozkład którego się nie da zrealizować a pracuje zazwyczaj po 9-10h i albo wstaję o 2 albo się tak kładę. Nie ma lekko, chociaż praca siedząca. Już teraz ledwo dowożę siusiu od pętli do pętli a co to by było faktycznie w ciąży
Też widzę kolorowo :/
 
reklama
@Xinak kciuki zaciśnięte [emoji3590][emoji3590]
Najwcześniej to ok. 2-3 tygodni po teście jak widać już serduszko to dadzą L4. Wcześniej ewentualnie od internisty ale wtedy płatne 80%

@Magdalena2991 to co, umawiamy się na termin listopadowy? [emoji16]
Hahaha, koniecznie ;) temperatura znów spadła także czekam na @ niech przychodzi i szybko zleci ;)
 
Do góry