reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja mam dziś 41dc testy robiony dziś negatywny, śluzu brak. Także też już nie wiem co jest grane
Dziewczyny, weźcie mnie ogarnijcie bo zwariuje. Wczoraj różowy śluz, dziś bardziej czysty, temperatura znów spadła, dziś 30 dc termin @ a żadnego krwawienia nie widzę i nie wiem czy mam sobie robić nadzieję czy co...
Może przez zatoki coś się opóźnia, u mnie 30 dc to już zwykle połowa @
 
Ja mam dziś 41dc testy robiony dziś negatywny, śluzu brak. Także też już nie wiem co jest grane
To tak jak ja, wykres mam już tak dziwny, że kompletnie nie wiem jak go interpretować, no raczej @ ale już jestem poddenerwowana bo jak ma przyleźć to niech przyłazi bo chcę już na spokojnie przygotować się do starań i coś zaplanować a zaplanować nie mogę bo się wszystko przeciąga. Zwykle cykl 27-28 dni miałam, po rozpoczęciu starań 26-25, po zbiciu tsh 27-28 a teraz 30 dc i pewnie mnie złapie jak nie wieczorem gdzie chciałabym funkcjonować jakoś normalnie to jutro. Wczoraj różowy śluz, dziś nic oprócz dziwnego jakby gdzieś tam coś jak na okres ale bardziej kremowy i przezroczysty.
Ehhh...
Screenshot_20190221-093132.jpeg
 
A robiłam jakiś test? Może by cie to uspokoiło? Zresztą ja też robiłam i dalej nic nie wiem i czekam.
To tak jak ja, wykres mam już tak dziwny, że kompletnie nie wiem jak go interpretować, no raczej @ ale już jestem poddenerwowana bo jak ma przyleźć to niech przyłazi bo chcę już na spokojnie przygotować się do starań i coś zaplanować a zaplanować nie mogę bo się wszystko przeciąga. Zwykle cykl 27-28 dni miałam, po rozpoczęciu starań 26-25, po zbiciu tsh 27-28 a teraz 30 dc i pewnie mnie złapie jak nie wieczorem gdzie chciałabym funkcjonować jakoś normalnie to jutro. Wczoraj różowy śluz, dziś nic oprócz dziwnego jakby gdzieś tam coś jak na okres ale bardziej kremowy i przezroczysty.
Ehhh...Zobacz załącznik 945041
 
To tak jak ja, wykres mam już tak dziwny, że kompletnie nie wiem jak go interpretować, no raczej @ ale już jestem poddenerwowana bo jak ma przyleźć to niech przyłazi bo chcę już na spokojnie przygotować się do starań i coś zaplanować a zaplanować nie mogę bo się wszystko przeciąga. Zwykle cykl 27-28 dni miałam, po rozpoczęciu starań 26-25, po zbiciu tsh 27-28 a teraz 30 dc i pewnie mnie złapie jak nie wieczorem gdzie chciałabym funkcjonować jakoś normalnie to jutro. Wczoraj różowy śluz, dziś nic oprócz dziwnego jakby gdzieś tam coś jak na okres ale bardziej kremowy i przezroczysty.
Ehhh...Zobacz załącznik 945041
Mysle ze @ przyjdzie lada moment niestety :( za duży spadek chyba. Trzymam kciuki za następny cykl
 
Dziewczyny, weźcie mnie ogarnijcie bo zwariuje. Wczoraj różowy śluz, dziś bardziej czysty, temperatura znów spadła, dziś 30 dc termin @ a żadnego krwawienia nie widzę i nie wiem czy mam sobie robić nadzieję czy co...
Może przez zatoki coś się opóźnia, u mnie 30 dc to już zwykle połowa @
Jeżeli @ jednak przyjdzie to w następnym cyklu sprawdź progesteron może jest za niski i stąd te plamienia, ale mam nadzieję, że nie będziesz musiała i że @ nie przyjdzie :) :) :)
 
reklama
Do góry