reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
O tak właśnie, moja koleżanka raz mi powiedziała z widocznie nie będzie nam dane zostać rodzicami. Udalo jej się zajść w ciążę w 1 cyklu starań i z taka premedytacją mi powiedziała widzisz tak się to robi.. myslalam, że mi serce pęknie. Teraz już tego staram się nie brać do siebie. Uda nam się zobaczysz :-)
O matko co za fr....... Francja ;/


@Alexa1905 wow jaki ładny już tydzień ciąży [emoji7] gratuluję córeczki kochana [emoji7]
 
reklama
Hej dziewczynki ❤️ wracam do was po prawie 2 miesięcznej przerwie. Kompletnie odpuscilam. Jakieś wieści? Nowe fasolki?

A wracam do Was, ponieważ 30dc miałam dostać @, dziś 32 i cisza
 
Dziewczyny, w koooońcu dostałam normalny okres! Równe 13 dni po odstawieniu dupka. Wariactwo jakieś... Cieszę się, że w końcu przyszedł, bo od piątku zaczynam brać clostilbegyt, pierwszy raz. Może macie jakieś doświadczenia z tym lekiem i chcecie się podzielić swoimi spostrzeżeniami? :)
 
Ja test pozytywny miałam 6 dni przed terminem @. Beta tego samego dnia 9.27.
Córka teraz 7 miesięcy prawie :) więc wszystko jest możliwe [emoji7]
U mnie było tak, ze prawdopodobnie równo tydzień po stosunku było zagnieżdżenie (tak mi się wydaje, bo zauważyłam plamkę krwi) gdzie mi się nigdy to nie zdarzyło. Ale 10 dni po robiłam test i negatyw, dopiero dzień przed terminem @ bladzioch - dziwne trochę 8-)
 
reklama
Do góry