reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Moja szyjka w dniu testu byla jeszcze bardzo nisko ale mega twarda. Nawet pare dni po tescie czulam ja nisko jeszcze, nie wiem kiedy sie podniosla bo nie sprawdzalam już potem. Wiec wysoko to na pewno dobry znak. Ja test pewnie juz dzis bym zrobila na twoim miejscu :p
Ja nie umiem badac szyjki:/ nigdy nie wiem czy wysoko czy nisko :p dla mnie to czarna magia
 
reklama
O tak właśnie, moja koleżanka raz mi powiedziała z widocznie nie będzie nam dane zostać rodzicami. Udalo jej się zajść w ciążę w 1 cyklu starań i z taka premedytacją mi powiedziała widzisz tak się to robi.. myslalam, że mi serce pęknie. Teraz już tego staram się nie brać do siebie. Uda nam się zobaczysz :-)
Noo takie gadanie najgorsze jest. Ile ja się nasłuchałam to głowa mala:/ fakt u mnie może być za mało starań, bo nie mam możliwości codziennie a tylko na weekendy, ale jak niektóre kobiety zachodzą w 1 cyklu?? No to hello :)
 
Hej Dziewczyny[emoji16][emoji16]
Ale czasem za wami ciężko nadążyć [emoji16][emoji16]
Przypomnę się mam na imie Magdalena jestem mama dwóch dziewczynek 8 i 6 letniej. To mój trzeci cykl staran . I powiem Was że chyba coś jest na rzeczy. @spóźnia mi się 2 dni. Ale niestety test wyszedł negatywny. Umowilam się do lekarza na 19 marca dopiero ale gdyby coś było to już będzie ładnie widac . Mam pewne objawy ale wiecie jak to jest psychika płata figle. Brzuch mnie ciągle boli. Inaczej niż na @. Staram się dużo odpoczywać a w pracy nie dam po sobie dac znać że coś się dzieje.

Miłego dnia [emoji4] i powodzenia
Witaj:) oby to była ciąża:) trzymamy kciuki✊:)
 
Noo takie gadanie najgorsze jest. Ile ja się nasłuchałam to głowa mala:/ fakt u mnie może być za mało starań, bo nie mam możliwości codziennie a tylko na weekendy, ale jak niektóre kobiety zachodzą w 1 cyklu?? No to hello :)
Dokładnie i zamiast takie gadanie motywować to demotywuje ale ona miała widocznie z tego satysfakcję bo wiedziała, że mnie to zaboli. No trudno kiedyś też się będę cieszyć dwoma kreseczkami a później mam nadzieję dzidzia [emoji7]
 
reklama
@Xinak kciuki zaciśnięte [emoji3590][emoji3590]
Najwcześniej to ok. 2-3 tygodni po teście jak widać już serduszko to dadzą L4. Wcześniej ewentualnie od internisty ale wtedy płatne 80%

@Magdalena2991 to co, umawiamy się na termin listopadowy? [emoji16]
 
Do góry