reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej dziewczyny. U mnie 3 cykl starań ale na pokładzie już jeden maluch 25 m-cy więc jest trudniej.
Ja też już mam dzieci ale nie takie maleńkie;) Moje bardzo nalegają na rodzeństwo i zdecydowaliśmy się z mężem na kolejne serducho. Starania są w sumie od tego cyklu.Dziś mam 20 dzień cyklu. Jestem ciekawa czy za pierwszym razem się uda,czy będziemy "walczyć" dalej:)
 
Wybaczcie ale nie jestem jeszcze obcykana na tym forum,nie wiem gdzie,co i jak się robi. Dlatego pozwolę sobie tutaj wpisać te moje dane i mam nadzieję że jakaś życzliwa osóbka wpisze mnie do tej listy..

imię; MatkaPolka85 (tak dla jakies małej anonimowości)
wiek; 32
miasto; okolice Częstochowy oraz Głubczyc
data nast @; 24 marzec (mam nadzieje że się nie pojawi)
cykl starań; pierwszy
liczba dzieci; 3 (2 synów i córka)
 
Wybaczcie ale nie jestem jeszcze obcykana na tym forum,nie wiem gdzie,co i jak się robi. Dlatego pozwolę sobie tutaj wpisać te moje dane i mam nadzieję że jakaś życzliwa osóbka wpisze mnie do tej listy..

imię; MatkaPolka85 (tak dla jakies małej anonimowości)
wiek; 32
miasto; okolice Częstochowy oraz Głubczyc
data nast @; 24 marzec (mam nadzieje że się nie pojawi)
cykl starań; pierwszy
liczba dzieci; 3
Ok zaraz wpiszę:)

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie - w końcu się dowiedziałam jakiegoś konkretu! :) gin powiedziała że ona z wyników widzi tylko że ten progesteron jest za niski i dała mi duphaston od 16-26dc na 2 cykle. Jak nie zajde to mąż na badanie nasienia, a ja mam się zgłosić. I pęcherzyki są, ale nie ma dominującego na dzień dzisiejszy. Także już coś wiem przynajmniej :))

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybaczcie ale nie jestem jeszcze obcykana na tym forum,nie wiem gdzie,co i jak się robi. Dlatego pozwolę sobie tutaj wpisać te moje dane i mam nadzieję że jakaś życzliwa osóbka wpisze mnie do tej listy..

imię; MatkaPolka85 (tak dla jakies małej anonimowości)
wiek; 32
miasto; okolice Częstochowy oraz Głubczyc
data nast @; 24 marzec (mam nadzieje że się nie pojawi)
cykl starań; pierwszy
liczba dzieci; 3 (2 synów i córka)

3 dzieci podziwiam :) w jakim wieku są ?
 
reklama
Do góry