reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
I jak się skończyło? @ przyszła sama czy z interwencja gina?


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

@ przyszła wczoraj sama. I w sumie nie wiem, czy ma to jakiekolwiek znaczenie, ale dopóki się nakręcałam, że może jednak coś jest na rzeczy i robiłam te testy to @ nie było. W środę zrobiłam ostatni test, znowu była czysta biel, więc uznałam, że to zwykłe opóźnienie i totalnie odpuściłam myślenie na ten temat. A na drugi dzień już była @. Może ta psychika jednak ma znaczenie i trzeba wyluzować ;)
 
@ przyszła wczoraj sama. I w sumie nie wiem, czy ma to jakiekolwiek znaczenie, ale dopóki się nakręcałam, że może jednak coś jest na rzeczy i robiłam te testy to @ nie było. W środę zrobiłam ostatni test, znowu była czysta biel, więc uznałam, że to zwykłe opóźnienie i totalnie odpuściłam myślenie na ten temat. A na drugi dzień już była @. Może ta psychika jednak ma znaczenie i trzeba wyluzować ;)

hmm, raczej nastawiona jestem, ze to zwykłe opóźnienie, a nawet martwię, że opóźnienie jest od jakiejś torbieli.. ale nie powiem, że gdzieś tam jednak z tylu glowy jest myśl, że może coś zaskoczyło. jutro chyba zrobię ostatni test (trzeci) i myslę, że to już będzie dość prawdopodobny wynik.
 
Czyli ja tez powinnam sobie termin kontrolny zrobić ? Mówiłaś mu ze biochemiczna ,przy robieniu kontroli ?
Po pierwszej biochemicznej w styczniu poszłam na kontrolę oczywiście powiedziałam że jestem po poronieniu w 5 tyg, zrobiła usg i powiedziała że wszystko jest okej żadnych badań oprócz TSH mam nie robić i po kolejnej miesiączce starać się dalej. Teraz chce iść bardziej w celu pokierowania mnie na ewentualne inne badania żeby znowu nie przechodzić tego samego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
12 tydz?
11+5 dzień? Jak to jest bo.każdy.gada ze dopiero 11+5 tydz. Ciąży ?
Ostatnia miesiączka 24.12.2017r
Leci 12 tydzień ciąży a skończone jest 11 tyg i 5 dni
Dziewczyny, dołapałam jeszcze dzisiaj na szybko jedną konsultację w Luxmedzie u innej lekarki. Jak mnie nie potraktuje poważnie to cisnę prywatnie :/ O co pytać? Mam niski progesteron w drugiej części cyklu a ostatnia @ to nawet nie była @ tylko takie brązowe plamienie z żywą krwią 2 razy na papierze. Dodatkowo na dwóch ostatnich usg w 19dc i 15dc gin nie widziała pęcherzyków.
Teraz jest mój 16dc, cykle przeważnie 38-43 dni. O co pytać? Co zasugerować? Pomóżcie, błagam! Wizyta o 14

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia na wizycie i daj znać co lekarka powiedziała :)
Witajcie, poprzedni msc nie zaszłam... W tym intensywniejsze starania, pęcherzyk na monitoringu piękny. Hm.. Jestem 24 dc i niewiem czy ssie nakręcam czy coś jest na rzeczy... Bóle podbrzusza jak na okres, piersi też tkliwe i bolące a poza tym jakoś mnie muli, mam zgage stoi mi coś w gardle, normalnie nie mam takich dolegliwości.. Hm pewnie się nakręcam. Zrobię dziś hcg z ciekawości bo jutro mam imprezę i niewiem co mi jak.
Kciuki !!!![emoji110]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po pierwszej biochemicznej w styczniu poszłam na kontrolę oczywiście powiedziałam że jestem po poronieniu w 5 tyg, zrobiła usg i powiedziała że wszystko jest okej żadnych badań oprócz TSH mam nie robić i po kolejnej miesiączce starać się dalej. Teraz chce iść bardziej w celu pokierowania mnie na ewentualne inne badania żeby znowu nie przechodzić tego samego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie ! Ja tez sama nie wiem te ciąże biochemiczne tez raczej nie są normalne mój mąż tez się już nakręcił a ty dupa ! Może przed świetami mnie jeszcze tutaj gin przyjmie , bo u polskiego mam termin na czerwiec :-( może w Polsce jeszcze porobie prywatnie badania krwi ale będę tylko ten tydz przed świetami ,nie wiem czy zdążę :-/
 
reklama
Do góry