reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Jivka przykro mi, że macie tak smutne doświadczenia. Trzymam kciuki!
Im więcej czytam historii innych tym bardziej boję się, że i u nas będą problemy. Szczególnie, że w ciągu ostatnich dwóch lat spędziłam ponad 1500 godzin na różnych oddziałach szpitalnych i wiele tragedii widziałam. Mam nadzieję, że wszystko z Wami tu na forum i ze mną zawsze będzie w porządku. Stałam się jakaś przewrażliwiona chyba.
 
reklama
@Jivka ale się złożyło :) w takim razie trzymam kciuki za Twoje dwie kreski.
Mój syn też ostatnio ciągle chory, az się martwię co będzie jak się zacznie szkoła.
@Maliina mi też jakoś nie po drodze było. Najpierw wcale nie chcieliśmy więcej dzieci, później już tak, ale ja wymyśliłam sobie, że po kilku latach przerwy w edukacji pójdę na dzienne studia. Zostało mi kilka miesięcy do końcowych egzaminów i wzięliśmy się do roboty.
U nas akurat syn nie chce rodzeństwa, ale mam nadzieję, że mu się odmieni. Jak to dziecko, często zmienia zdanie :)
Ja tez chcialam caly czas 1 dziecko :p corcka dala popalic w okresie niemowlecym. Ale w marcu zeszłego roku skonczylam 30lat i poczulam to! Ze to jest ta chwila.. M nie był przekonany ale od maja ruszylismy ze staraniami bo oznajmil mi ze jest gotowy.

Corcia bardzo chciala rodzenstwo.. Glownie siostre.. A w rodzinie wszyscy marzyli o synku.. M jest jedyny by przedluzyc nazwisko :p

I tak sie zlozylo ze w 3cs udalo nam sie i jeszcze jest synek:)

Życzę owocnych staranek i bezproblemowych.
 
Ja tez chcialam caly czas 1 dziecko :p corcka dala popalic w okresie niemowlecym. Ale w marcu zeszłego roku skonczylam 30lat i poczulam to! Ze to jest ta chwila.. M nie był przekonany ale od maja ruszylismy ze staraniami bo oznajmil mi ze jest gotowy.

Corcia bardzo chciala rodzenstwo.. Glownie siostre.. A w rodzinie wszyscy marzyli o synku.. M jest jedyny by przedluzyc nazwisko :p

I tak sie zlozylo ze w 3cs udalo nam sie i jeszcze jest synek:)

Życzę owocnych staranek i bezproblemowych.
Dziękuję :*
 
Świetnie rozumiem te strachy. Ja żyłam w błogiej nieświadomości. Myślałam, że jak chce się dzidziusia to kocha się w dni płodne a potem pyk i już jest. A teraz doskonale wiem, że niestety tak to nie działa. Żeby zajść w ciążę trzeba najpierw sprawdzić to i owo, bo ja zmarnowałam parę cykli przez nieświadomość problemów z tarczycą. Teraz już prawie unormowane więc powiedzmy, że to 1 cs z czystym kontem. Ale też teraz siostra męża poroniła, żona kumpla też coś miała z poronieniem samoistnym więc czekam na swoje dwie kreski ale nie będę pewnie na spokojnie się z nich cieszyć póki nie minie jakiekolwiek zagrożenie.
Ciągle się tylko słyszy co robić żeby w ciążę nie zajść. Tabletki, prezerwatywy, to i tamto a kompletnie nic o tym jak w nią skutecznie zajść i donosić. Dopiero na forach takich jak to, od innych kobiet na ich doświadczeniach można się czegokolwiek dowiedzieć.
U mnie 13 dc, spokojnie sobie serduszkujemy co dwa dni czekając na owulację ;)
 
U mnie średnio nawet na forum nie chce mi sie pisać bo same zal posty by mi wychodzily. Przerażona jestem ze jeszcze 2 miesiące a ja chodzić nie mogę juz.. Bardzo sie boje czy to rozejscie spojenia jest w granicach normy czy jednak nie.. Ledwo wstaje i ledwo chodzę.. Nie spaceruje praktycznie, zatrzymuje mi się woda w organizmie i moje minus 4kg w calej ciąży właśnie są na zero bo wczoraj stanelam na wage to waze dokladnie tyle co przed ciaza.. A nie jem nic zakazanego bo cukrzyca.. Choc moje cukry gwałtownie spadly w dol i to bardzo mnie cieszy.
Corcia mi sie znow pochorowala mialam 3 dni walki z takim zapaleniem gardla ale dzis przespała cala noc więc wychodzimy na prostą.
O kurcze to kiepsko :( współczuję ci bardzo, ale pewnie wszystko przede mną, a ty będziesz już tulić swoje maleństwo ! Trzymajcie się dzielnie wierzę, że te 2 msc zleci Wam szybciutko :)
 
Hej dziewczyny;) melduje się, ze byłam zbadać tsh, prolaktyne i progesteron :) wyniki po południu :)) bardzo ciekawi mnie te moje tsh czy spadło
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam, bo w sumie dalej przerwa w starankach więc dalam sobie wolne od forum. I tak dzis weszłam zeby zobaczyc co sie dzieje. Widze nowe staraczki dołączyły. Witam was.
@Migdalove i jak tata? Jejjku współczuję. Żeby szybko sie goiło.
@martoosia04, @Maliina jak wasze zdrówka??
@Peony tez mamy syna 7 lat i będziemy się starać o drugie szczęście. Powodzenia.

U mnie ok, aczkolwiek często boli mnie żołądek, nie mogę za bardzo się przejeść, bo potem dzień mam z głowy. Czuje jakby mi wszystko stało pod gardłem. Zgaga niestety meczy :/ najgorzej rano wstać :/
Jutro ide na badania, w pt wizyta. Juz sie nie moge doczekac!
 
Do góry