reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam, bo w sumie dalej przerwa w starankach więc dalam sobie wolne od forum. I tak dzis weszłam zeby zobaczyc co sie dzieje. Widze nowe staraczki dołączyły. Witam was.
@Migdalove i jak tata? Jejjku współczuję. Żeby szybko sie goiło.
@martoosia04, @Maliina jak wasze zdrówka??
@Peony tez mamy syna 7 lat i będziemy się starać o drugie szczęście. Powodzenia.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam, bo w sumie dalej przerwa w starankach więc dalam sobie wolne od forum. I tak dzis weszłam zeby zobaczyc co sie dzieje. Widze nowe staraczki dołączyły. Witam was.
@Migdalove i jak tata? Jejjku współczuję. Żeby szybko sie goiło.
@martoosia04, @Maliina jak wasze zdrówka??
@Peony tez mamy syna 7 lat i będziemy się starać o drugie szczęście. Powodzenia.
U mnie średnio nawet na forum nie chce mi sie pisać bo same zal posty by mi wychodzily. Przerażona jestem ze jeszcze 2 miesiące a ja chodzić nie mogę juz.. Bardzo sie boje czy to rozejscie spojenia jest w granicach normy czy jednak nie.. Ledwo wstaje i ledwo chodzę.. Nie spaceruje praktycznie, zatrzymuje mi się woda w organizmie i moje minus 4kg w calej ciąży właśnie są na zero bo wczoraj stanelam na wage to waze dokladnie tyle co przed ciaza.. A nie jem nic zakazanego bo cukrzyca.. Choc moje cukry gwałtownie spadly w dol i to bardzo mnie cieszy.
Corcia mi sie znow pochorowala mialam 3 dni walki z takim zapaleniem gardla ale dzis przespała cala noc więc wychodzimy na prostą.
 
Dzięki za miłe przyjęcie :) testujemy dopiero za 9 dn, a ja jestem strasznie niecierpliwa.
@Maliina 7 lat to spora różnica wieku. Już się chyba razem nie pobawią, a szkoda. Żałuję teraz, że tak późno się zdecydowaliśmy na drugie dziecko. Starania też mogą potrwać przecież.
@Migdalove trzymam kciuki za powodzenie operacji.
 
@Peony u nas roznica bedzie 10 lat rocznikiem.. Bo corka jest z 18.12.2009 a synus będzie z kwietnia 2019. A tak faktycznie to 9 lat i 4 miesiace :p
 
@Peony witaj [emoji4] Będziesz testować podobnie jak ja [emoji4]
Też mam córkę co w tym roku będzie miała 7 lat [emoji4][emoji4]

@Migdalove trzymam kciuki za tatę [emoji110][emoji110]

@Maliina mi córka od października non stop choruje, jak nie ten rumień zakaźny to ospa a teraz z przeziębienia w przeziębienie, obecnie leczymy zapalenie ucha....
 
@Peony witaj [emoji4] Będziesz testować podobnie jak ja [emoji4]
Też mam córkę co w tym roku będzie miała 7 lat [emoji4][emoji4]

@Migdalove trzymam kciuki za tatę [emoji110][emoji110]

@Maliina mi córka od października non stop choruje, jak nie ten rumień zakaźny to ospa a teraz z przeziębienia w przeziębienie, obecnie leczymy zapalenie ucha....
My w grudniu zaliczylismy szpital.. Po 2 tyg ze szpitala doslownie 4 dni przed wigilia tez ospa. I teraz zapalenie gardla. Zdrowka zycze dla corci.

@Peony wczesniej nie czulam sie gotowa na macierzynstwo poraz kolejny. Ale corka teraz taka dojrzała i tak czeka na brata i chce sie opiekowac, prowadzić wozek itp.
 
@Jivka ale się złożyło :) w takim razie trzymam kciuki za Twoje dwie kreski.
Mój syn też ostatnio ciągle chory, az się martwię co będzie jak się zacznie szkoła.
@Maliina mi też jakoś nie po drodze było. Najpierw wcale nie chcieliśmy więcej dzieci, później już tak, ale ja wymyśliłam sobie, że po kilku latach przerwy w edukacji pójdę na dzienne studia. Zostało mi kilka miesięcy do końcowych egzaminów i wzięliśmy się do roboty.
U nas akurat syn nie chce rodzeństwa, ale mam nadzieję, że mu się odmieni. Jak to dziecko, często zmienia zdanie :)
 
@Peony witaj
emoji4.png
Będziesz testować podobnie jak ja
emoji4.png

Też mam córkę co w tym roku będzie miała 7 lat
emoji4.png
emoji4.png


@Migdalove trzymam kciuki za tatę
emoji110.png
emoji110.png


@Maliina mi córka od października non stop choruje, jak
 
reklama
Chyba każdy z taką przerwą musiał dojrzeć do kolejnego dziecka :) Ja się broniłam na początku rękami i nogami, potem zawsze było coś innego najpierw, a teraz walczymy :)
Moja córka bardzo chce rodzeństwo i strasznie przeżyła stratę braciszka, więc jak się uda to tym razem na pewno dowie się dość późno...
 
Do góry