reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
U mnie ok, aczkolwiek często boli mnie żołądek, nie mogę za bardzo się przejeść, bo potem dzień mam z głowy. Czuje jakby mi wszystko stało pod gardłem. Zgaga niestety meczy :/ najgorzej rano wstać :/
Jutro ide na badania, w pt wizyta. Juz sie nie moge doczekac!
No to kciuki za badania i za wizyte [emoji6][emoji106]

No i lacze sie w bolu jesli chodzi o zgage...[emoji849]
 
reklama
Jeśli mam odpowiedzieć szczerze, coraz gorzej chyba jednak za dużo obowiązków, praca, dom, dziś mnie tak boli głowa, weekend nie odpuszczał kręgosłup i tak w kółko coś, dopiero 14 tc ale jednak organizm jest obciążony :( a jak u Was ? :)
Współczuję kochana [emoji20] no niestety bywa ciezko...
A do kiedy planujesz pracowac ?

U mnie ok, tzn spala bym ciągle, wiec codziennie popołudniu zaliczam drzemke (chyba organizm mi sily próbuje nazbierac przed sprzataniem nowego mieszkanka)[emoji87] zgaga codziennie, bol pachwin i wielki brzuch przeszkadzaja już w ubieraniu butow czy spodni [emoji57]
Dzis bylam na pobraniu, w poniedziałek bede miec wyniki i wizytę u mojego doktorka [emoji6]
 
@Maliina córka też chciała siostrzyczkę, ale jak się dowiedziała że będzie brat to też była szczęśliwa. Niestety radość nie trwała długo.

@IrenaX też zastanawiam się nad badaniami, przede wszystkim progesteron bo znowu mam śluz plodny i czytam że to wina zbyt niskiego progesteronu... A mam dzisiaj 21dc...

@Magdalena2991 trzymam kciuki za owocne staranka [emoji110]
 
Współczuję kochana [emoji20] no niestety bywa ciezko...
A do kiedy planujesz pracowac ?

U mnie ok, tzn spala bym ciągle, wiec codziennie popołudniu zaliczam drzemke (chyba organizm mi sily próbuje nazbierac przed sprzataniem nowego mieszkanka)[emoji87] zgaga codziennie, bol pachwin i wielki brzuch przeszkadzaja już w ubieraniu butow czy spodni [emoji57]
Dzis bylam na pobraniu, w poniedziałek bede miec wyniki i wizytę u mojego doktorka [emoji6]

Ogólnie chcą żebym pracowała do kwietnia,ale raczej na kolejnej wizycie wezmę L4 nie będę jednak robić więcej niż mogę nikt w sumie mi za to nie podziękuję i dziewczyny mnie raczej przekonały, że mam brać zwolnienie i się nie przejmować, a rzeczywiście są takie dni tak jak dziś, że chciałabym zostać w łóżku, mogłabym posprzątać spokojnie w domu i trochę odciążyć męża i to będzie najlepsze rozwiązanie, mnie na początku ciąży spanie nie muliło więc myślałam że tak zostanie a teraz zasypiam przed komputerem :( na kiedy ty masz kochana termin ? :) Fajnie u mnie jeszcze nie ma ciążowe brzuszka :) ale podpytam od kiedy czułaś ruchy bo czytałam że niektórzy czują bardzo szybko, ja na razie rzecz jasna nie czuję, ale chciałabym chociaż wiedzieć kiedy mniej więcej zacznę ;)
 
@Maliina córka też chciała siostrzyczkę, ale jak się dowiedziała że będzie brat to też była szczęśliwa. Niestety radość nie trwała długo.

@IrenaX też zastanawiam się nad badaniami, przede wszystkim progesteron bo znowu mam śluz plodny i czytam że to wina zbyt niskiego progesteronu... A mam dzisiaj 21dc...

@Magdalena2991 trzymam kciuki za owocne staranka [emoji110]
Bardzo mi przykro ze tak się skończyło :( to jest najgorsze dla kobiety co może ja w życiu spotkac. Mam. Nadzieje ze szybko misio wroci do was.
 
Ogólnie chcą żebym pracowała do kwietnia,ale raczej na kolejnej wizycie wezmę L4 nie będę jednak robić więcej niż mogę nikt w sumie mi za to nie podziękuję i dziewczyny mnie raczej przekonały, że mam brać zwolnienie i się nie przejmować, a rzeczywiście są takie dni tak jak dziś, że chciałabym zostać w łóżku, mogłabym posprzątać spokojnie w domu i trochę odciążyć męża i to będzie najlepsze rozwiązanie, mnie na początku ciąży spanie nie muliło więc myślałam że tak zostanie a teraz zasypiam przed komputerem :( na kiedy ty masz kochana termin ? :) Fajnie u mnie jeszcze nie ma ciążowe brzuszka :) ale podpytam od kiedy czułaś ruchy bo czytałam że niektórzy czują bardzo szybko, ja na razie rzecz jasna nie czuję, ale chciałabym chociaż wiedzieć kiedy mniej więcej zacznę ;)
Ja pierwsze musniecia poczułam w 14tc a takie juz konkretne ruchy w 17tc ale byly nieregularne. Dodam ze lozysko mam z przodu no i druga ciąża.
Teraz sobie leżę bo M w pracy, cora u babci a Fifi tak mi czadu daje.. Moj brzuch juz zmienia ostro ksztalty, wypina dupcie czy nozki ale czuję ze jest glowka ulozony skończył wedrowac narazie.

Nie pociesze ale bole kregoslupa to dopiero sie zaczna solidne.. Ja dzis cud pierwsza noc bez zgagi a o 22 jechalam na stacje paliw po mleko bo zapomnialam ze sie skończyło i nie było potrzebne :D
 
Aa i mam dziewczyny patent jak zobaczyc suwaczki na tel. Wystarczy obrocic tel bokiem i wczytuja sie.. Ja sobie w ten sposob podgladam bo juz mnie irytowalo szukanie i pytanie kto jak wysoko w ciazy.
 
Ogólnie chcą żebym pracowała do kwietnia,ale raczej na kolejnej wizycie wezmę L4 nie będę jednak robić więcej niż mogę nikt w sumie mi za to nie podziękuję i dziewczyny mnie raczej przekonały, że mam brać zwolnienie i się nie przejmować, a rzeczywiście są takie dni tak jak dziś, że chciałabym zostać w łóżku, mogłabym posprzątać spokojnie w domu i trochę odciążyć męża i to będzie najlepsze rozwiązanie, mnie na początku ciąży spanie nie muliło więc myślałam że tak zostanie a teraz zasypiam przed komputerem :( na kiedy ty masz kochana termin ? :) Fajnie u mnie jeszcze nie ma ciążowe brzuszka :) ale podpytam od kiedy czułaś ruchy bo czytałam że niektórzy czują bardzo szybko, ja na razie rzecz jasna nie czuję, ale chciałabym chociaż wiedzieć kiedy mniej więcej zacznę ;)

I masz racje kochana, jesli nie czujesz sie na silach to nie ma co zostawac dłużej i tak tego pewnie nikt nie doceni...
Na l4 odpoczniesz, bedziesz mogla sie na spokojnie szykowac do tego najwazniejszego dnia [emoji6]
Ja mam obecnie 22+4[emoji6] tp mam na 6.06[emoji6]
Ja ruchy zaczelam czuc teraz okolo 16tc [emoji6] no ale to moja kolejna ciąża[emoji6] a w pierwszej ciazy czulam pozno bo w 21tc no ale łożysko mialam na przedniej scianie wiec dlatego [emoji6]
 
reklama
Bardzo mi przykro ze tak się skończyło :( to jest najgorsze dla kobiety co może ja w życiu spotkac. Mam. Nadzieje ze szybko misio wroci do was.
Dzięki!
Nie powinno tak się zdarzać ale niestety...
Teraz jestem już pozytywnie nastawiona, ilość pecha wyczerpałam więc musi byc dobrze [emoji4]
 
Do góry