reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Szkoda, że lekarze nie zalecają full badań gdy kobieta stwierdza, że będzie starać się o dziecko..

Trzeba trafić na dobrego lekarza. Ja dopiero po 4 nie doszkolonych gin trafiłam na mojego który zlecił mi i mężowi od samego początku full badań plus cała ankieta o nas i wyszło wszystko pięknie. Jesteśmy w trakcie kuracji oby w końcu szczęśliwej.
 
reklama
Trzeba trafić na dobrego lekarza. Ja dopiero po 4 nie doszkolonych gin trafiłam na mojego który zlecił mi i mężowi od samego początku full badań plus cała ankieta o nas i wyszło wszystko pięknie. Jesteśmy w trakcie kuracji oby w końcu szczęśliwej.
Dokładnie. Dobry lekarz to podstawa. Ja też miałam tyle pseudo lekarzy, że nic tylko załamywać ręce... A moja obecna lekarka która też prowadzi moją ciążę to po prostu cud z nieba. Zajęła się mną porządnie. Chodziłam do niej praktycznie co miesiąc, z badaniami. Pierwsza zauważyła, że dzieje się coś z tarczycą, że mam niewielkie pcos ale jednak. No i wada macicy. Przejęła się jak poroniłam. Lekarz cud. A teraz każda wizyta w ciąży i zawsze wszystko tłumaczy, dokładnie mnie bada
 
Dokładnie. Dobry lekarz to podstawa. Ja też miałam tyle pseudo lekarzy, że nic tylko załamywać ręce... A moja obecna lekarka która też prowadzi moją ciążę to po prostu cud z nieba. Zajęła się mną porządnie. Chodziłam do niej praktycznie co miesiąc, z badaniami. Pierwsza zauważyła, że dzieje się coś z tarczycą, że mam niewielkie pcos ale jednak. No i wada macicy. Przejęła się jak poroniłam. Lekarz cud. A teraz każda wizyta w ciąży i zawsze wszystko tłumaczy, dokładnie mnie bada

A ni właśnie dobry lekarza to podstawa. My nawet w klinice niepłodności byliśmy i już na inseminacje nas wysyłali :/ ale szczęście w nieszczęściu ze nie zaszłam w ciąże bo na bank tez bym poroniła przy moich wynikach :/ i w tedy pewnie dopiero Ci pseudo lekarze zaczęli by robić badania no ale cóż tak właśnie jest w życiu :/ zawsze pod górkę :p
 
Dziekuje ze pytasz. Wczoraj wyplakalam sie i jest lepiej. Mam znowu chec do walki. @ jeszcze nie przyszla wiec dzis 26dc. Mysle ze jutro mnie zaskoczy z rana. Meza umowilam na 12.11 na badanie nasienia a ja jutro lece zbadac hormony tarczycy.
A Ty jak tam? Mam nadzieje ze oszczedzasz sie i wypoczywasz duzo.

Jestem zmuszona do wypoczywania. Od soboty jestem w szpitalu na patologii ciąży.
Poki nie ma @ wszystko jest możliwe [emoji846]

@Ann89, przykro mi. Nie wiem co napisać...
 
W ogóle muszę coś napisać bo się wkur za przeproszeniem...
Babcia mojego napisała do mnie właśnie na Facebooku... Z tekstem, że wstyd taką golizne pokazywać w internecie co to ma być ją się kur pytam... Mam zdjęcie z makijażu to co na instagramie...
Ja myślę,że Twój chłopak powinien już dawno zareagować. W końcu to jego bliscy sprawiają Ci przykrość.
 
reklama
Niestety tez tak sadze
Pisalam wczesniej juz ze uwazam tak samo. Gdyby mnie ktoś z rodziny M obrazil a on nie zareagowalby zlamalby mi serce. Nie wybaczylabym. Ale ja mam ta pewnosc ze my wzajemnie nie pozwolimy nikomu sie oczernic. Ja rozumiem ze sa rodzina ale teraz my tworzymy rodzine mieszkamy i jestesmy ze soba 24/7 i musimy sie wspierac.. Bo jak jedna str wyczuje ze sie nie ma oparcia to będzie sie tak znecac. Twoj facet nie reaguje wiec robia to co robia bo wiedza ze moga jeździć po Tobie a nikt im uwagi nie zwroci. Byc moze to jakas forma relaksu i zabawy z ich str. Ludzie sa roznie porabani.
 
Do góry