reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Szkoda, że lekarze nie zalecają full badań gdy kobieta stwierdza, że będzie starać się o dziecko..
Dokładnie... Progesteron jest bardzo ważny. Jeżeli kobieta cierpi na niski progesteron to z tego co wiem przyjmuję się go od potwierdzonej owulacji i odstawia dopiero jak test jest negatywny. [emoji17] Jeżeli potwierdza się ciążę to przyjmuję się cały czas.
 
reklama
W ogóle muszę coś napisać bo się wkur za przeproszeniem...
Babcia mojego napisała do mnie właśnie na Facebooku... Z tekstem, że wstyd taką golizne pokazywać w internecie co to ma być ją się kur pytam... Mam zdjęcie z makijażu to co na instagramie...
 
Ja miałam 111 chyba przy becie 2 tysiące i to się dodatkowo na inne jednostki jeszcze przelicza chyba z tego co słyszałam, żeby sprawdzić czy odpowiedni jest co do danego tygodnia ale nie chce wprowadzić w błąd bo tak mi się obiło o uszy. A 1 coś to naprawdę aż chyba krytycznie mało ;o Sama byłam w szoku [emoji17] U mnie lekarz mówił, że u mnie doszło do owulacji przy poronieniu ale nie było wystarczająco tego hormonu żeby już ciążę podtrzymać [emoji17]
Ja o swoj tez sie martwilam. Bete robilam na 3 dni przed terminem @ ale testy byly juz pozytywne. Wynik hcg byl 41 a prg 18.450. Po 3 dniach powtarzalam bete i wynosila 116 a prg 18. I od razu dostalam luteine.
Nie chciałam podwazac slow lekarza bo kim ja do niego jestem.. Ale taki progesteron byl wg mnie bardzo niepokojący. Ktos pisal o wyrzutach progesteronu.. Slusznie ale jesli nawet zlapala go w tej najnizszej fazie przy badaniu to mimo wszystki 1 z groszami to zdecydowanie za malo.
Szkoda tylko teraz cierpienia.. Nie wyobrazam sobie co musi czuc kobieta po tylu poronieniach. Ale pewne jest jedno.. Musisz sie w cykllu wspomagac progesteronen.
 
W ogóle muszę coś napisać bo się wkur za przeproszeniem...
Babcia mojego napisała do mnie właśnie na Facebooku... Z tekstem, że wstyd taką golizne pokazywać w internecie co to ma być ją się kur pytam... Mam zdjęcie z makijażu to co na instagramie...
Przyglądam sie i przygladam i nie widze golizny. Masz tylko zsuniete ramiaczka ale to jak wyjdziesz na plazy w bikini rozumiem ze tez wstyd? Najlepiej zalozyc burkini?? To jest uszczypliwosc celowa byle by ci dogryzc. Zignoruj
 
Przyglądam sie i przygladam i nie widze golizny. Masz tylko zsuniete ramiaczka ale to jak wyjdziesz na plazy w bikini rozumiem ze tez wstyd? Najlepiej zalozyc burkini?? To jest uszczypliwosc celowa byle by ci dogryzc. Zignoruj
Nie no po prostu to już przechodzi ludzkie pojęcie... Byłam malowana na ślub i specjalnie musiałam zrobić zdjęcie bo moja ciocia jest wizażystka a miałam taki brązer rozświetlacz na dekolcie... No nie wierzę po prostu nie wyobrażacie sobie po prostu mojego wkur... Jest mi tak cholernie już przykro bo ja nie rozumiem co Ci ludzie mają do mnie... Nie będę płakać chociaż rozpłakałabym się jak dziecko w tym momencie
 
reklama
Do góry