reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja bym powtórzyła to badanie plus te co wymieniałam. Jest takie schorzenie, nazywa się hemochromatoza, dość poważne, ale bardzo rzadkie, więc nie panikuj. Na pewno jak najszybciej powtórzcie badania.
Dziękuję Kochana za wskazówki, mąż w poniedziałek wybiera sie do lekarza. Zobaczymy co on zleci, jak oleje sprawę to idziemy robić wszystko prywatnie.
 
reklama
Bolały mnie tak jak na @ ale zaczeły dopiero 2 dni po spodziewanym terminie.
Za to teraz boli mnie podbrzusze jak podczas @ a czasem kłuje lewa strona... Jestem straszną panikarą ostatnio i martwię sie czy wytrzymam jakoś do wizyty 20.03

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To jest normalne na początku ciąży. :)

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
 
Ja wczoraj miałam ciężki dzień. Rano zakupy, potem klientka, potem sprzątanie i gotowanie bo na 'parapetowke' szwagier z żoną i dzieciakami przyjechał. My tak kurczak wiecznie na Syna narzekamy bo niby niegrzeczny, bo płaczem i krzykiem wymuszać lubi. Ale po raz kolejny przekonuje się że nasze dziecko w porównaniu do innych to anioł. Bo oprócz wymuszania w sumie się słucha, dzieci nie bije, nie dokucza, nie szaleje tak bardzo jak bratankowie męża. Także obiecalismy sobie ze przestaniemy na młodego narzekać. A tu na zdjęciu No1 wczorajszego wieczoru :) Quiche [emoji7] został ostatni kawałek który dziś biorę siostrze :) zrobiłam do tego jeszcze domowy sos czosnkowy :)
1520751102-bafa0275a88f8c44-aaaaaa.jpeg


ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
 
Posprzątałam mieszkanie aż mi się w głowie zakręciło, teraz chwilę odpoczynku i biorę się za obiad makaron arabitta. Później mam gości. Jutro idę do gina. Powiedzcie mi czy to normalne że odczasu do czasu pobolewają jajniki na początku ciąży taki ból podobny jak na okres nasila się zazwyczaj na wieczór jak się położę albo jak coś zrobię posprzątam. Martwię się trochę tym
 
Posprzątałam mieszkanie aż mi się w głowie zakręciło, teraz chwilę odpoczynku i biorę się za obiad makaron arabitta. Później mam gości. Jutro idę do gina. Powiedzcie mi czy to normalne że odczasu do czasu pobolewają jajniki na początku ciąży taki ból podobny jak na okres nasila się zazwyczaj na wieczór jak się położę albo jak coś zrobię posprzątam. Martwię się trochę tym
Normalne, mnie tez od czasu do czasu pobolewa. Ogarnełam dom,pije kawkę i zaraz zabieram sie do robienia klusek i rolad.
 
Posprzątałam mieszkanie aż mi się w głowie zakręciło, teraz chwilę odpoczynku i biorę się za obiad makaron arabitta. Później mam gości. Jutro idę do gina. Powiedzcie mi czy to normalne że odczasu do czasu pobolewają jajniki na początku ciąży taki ból podobny jak na okres nasila się zazwyczaj na wieczór jak się położę albo jak coś zrobię posprzątam. Martwię się trochę tym
Tak tak normalne :) uważaj i więcej odpoczywaj. Żeby Ci się słabo nie robiło. Tempa sobie za szybkiego tez nie narzucaj :* ja teraz wszystko dwa razy wolniej robię i więcej odpoczywam bo masakra.

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
 
Posprzątałam mieszkanie aż mi się w głowie zakręciło, teraz chwilę odpoczynku i biorę się za obiad makaron arabitta. Później mam gości. Jutro idę do gina. Powiedzcie mi czy to normalne że odczasu do czasu pobolewają jajniki na początku ciąży taki ból podobny jak na okres nasila się zazwyczaj na wieczór jak się położę albo jak coś zrobię posprzątam. Martwię się trochę tym
Jusiaczek wszystko to jest normalne, spokojnie:) Szczególnie ten ból na @.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
20180311_082155.jpg
Hej u mnie 16dc chyba juz po owulacji.dwa jajniki tak mnie wczoraj bolaly ze myslalam ze jajo zniose chec na serduszkowanie ogromna i ten zalewajacy sluz .przroraszam za doslowny opis wczoraj i przedwczoraj test owulacyjny pozytywny zobaczymy jak dzisiaj.dziwie sie ze oba jajniki mnie kuly na zmiane.czy was tez tak w czasie oba jajniki mocno kuja,pulsuja?trzymam kciuki za was.oto moje testy ktore robilam od 9dc
 

Załączniki

  • 20180311_082155.jpg
    20180311_082155.jpg
    886,3 KB · Wyświetleń: 316
Do góry