reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A tak mi się gad na lewą stronę wypia [emoji23][emoji23][emoji23]
1520756288-27bfa2c754e6292b-aaaaaa.jpeg


ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png

Oj już też nie moge sie doczekać tych chwil [emoji7]
Ja dziewczyny, też wczoraj sie ukręciłam, upiekłam ciasto marchewkowe i sprzątałam. Wieczorem padłam ze strasznym bólem brzucha więc dziś już tylko leże i odpoczywam [emoji4] już planuje jak sypialnie przerobie pod dzidzie a tu nawet jeszcze na pierwszym usg nie byłam [emoji85][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ten lidlomix taki fajny ?
Uwielbiam go. Byłam na pokazie tmx i potem robiłam te same przepisy na lidlomixie. Robi dokładnie to samo. Ba nawet varome ma trochę większa niż w tmx. Więc więcej wrzucisz do gotowania na parze.
Obroty ma trochę wolniejsze ale jak coś kroisz i np w przepisie z tmx masz 5 to na lidlomix dajesz 6 i wychodzi to samo. No i waga nie jest w misie tylko nad panelem sterującym i nie ma tej platformy cookido. Ale dla mnie akurat to zbędny bajer.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Oj już też nie moge sie doczekać tych chwil [emoji7]
Ja dziewczyny, też wczoraj sie ukręciłam, upiekłam ciasto marchewkowe i sprzątałam. Wieczorem padłam ze strasznym bólem brzucha więc dziś już tylko leże i odpoczywam [emoji4] już planuje jak sypialnie przerobie pod dzidzie a tu nawet jeszcze na pierwszym usg nie byłam [emoji85][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Haha mój Damian wczoraj łóżeczko przywiózł z materacem [emoji23][emoji23]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dzięki dziewczyny no wszystko wolniej robię bo się szybciej meczę. Martwiłam się jutro zobaczymy czy coś widać na usg :). @KatiNails supcio też czekać będę na ten moment te kopniaki pierwsze :)
Ja ruchy od środka czuje już chwilę. Ale jeszcze np tatuś nie poczuje przykładając rękę do brzucha [emoji23] koniaki ja czuję już coraz wyraźniej, plus gad się tak wypina to myślę że już niedługo i tata z braciszkiem poczują ruchy :) a czas Ci zleci szybko. Ja dopiero co test robiłam, a tutaj już prawie połowa ciąży za mną.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja ruchy od środka czuje już chwilę. Ale jeszcze np tatuś nie poczuje przykładając rękę do brzucha [emoji23] koniaki ja czuję już coraz wyraźniej, plus gad się tak wypina to myślę że już niedługo i tata z braciszkiem poczują ruchy :) a czas Ci zleci szybko. Ja dopiero co test robiłam, a tutaj już prawie połowa ciąży za mną.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Bo to nie był kopniak jako kopniak tylko maleństwo chyba się tak ułożyło z jednej strony macicy i spało [emoji23] bo chwilę mi zeszło zanim zmobilizowałam żeby się przesunął na środek [emoji23][emoji23]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
KatiNails super. Mój syn już duży pierwszy 5 lat ma ale z nim to żadnych objawów nie miałam albo nie wyczuwałam bo byłam zajęta organizacją wesela :). Ale widzę z zmiany po sobie drugia ciaża innaczej wszystko jest jestem bardzo rozdrażniona na buzi mi wyskoczyły jakie syfki :O. Piersi mnie bolą czuje takie ciągniecie w środku i od czasu do czasu te jajniki. Praktycznie jest tak że coś robię do południa w mieszkaniu czy w pracy a potem leże do samego wieczora czasami mi sie przysnie nawet taka sennosć mnie bierze
 
reklama
Do góry