reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Oj kati tak mi tych ruchów brakuje..
Bóle brzucha i jajników są normalne mnie na początku tak bolały, że myślałam że to torbiel.
Doczekasz się [emoji11][emoji11][emoji11][emoji11]

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
 
reklama
Ja wczoraj miałam ciężki dzień. Rano zakupy, potem klientka, potem sprzątanie i gotowanie bo na 'parapetowke' szwagier z żoną i dzieciakami przyjechał. My tak kurczak wiecznie na Syna narzekamy bo niby niegrzeczny, bo płaczem i krzykiem wymuszać lubi. Ale po raz kolejny przekonuje się że nasze dziecko w porównaniu do innych to anioł. Bo oprócz wymuszania w sumie się słucha, dzieci nie bije, nie dokucza, nie szaleje tak bardzo jak bratankowie męża. Także obiecalismy sobie ze przestaniemy na młodego narzekać. A tu na zdjęciu No1 wczorajszego wieczoru :) Quiche [emoji7] został ostatni kawałek który dziś biorę siostrze :) zrobiłam do tego jeszcze domowy sos czosnkowy :)
1520751102-bafa0275a88f8c44-aaaaaa.jpeg


ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
Moge prosić o przepis na to cudeńko wyglada pysznie
 
Moge prosić o przepis na to cudeńko wyglada pysznie
Zaraz wrzucę na zdjęciu przepis na ciasto. Jak ktoś ma tmx albo lidlomixa T wszystkie składnik na raz do misy obroty 5/6 na 15 -20 sekund. I ciasto gotowe.
Potem na gotowe upieczone ciasto daje szynke pokrojoną w kostkę, posypuję startym serem, plasterki podsmazonych pieczarek na oleju. Zalewam masą z 250 ml słodkiej śmietanki 18%, 3 jaj i trzech płaskich łyżek mąki ziemniaczanej. Resztę ciasta rozwalkowuje co zostało z nadmiaru usunietego z blaszki, kroje na paski i układam na wierzchu. Piecze się w 190 stopniach 20-25minut
1520757503-b18ceceb706a18df-aaaaaa.png


Ale składniki mozna dac wg uznania : boczek , kiełbasę , cebulę, paprykę itp itd co jest w lodówce

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
 
Zaraz wrzucę na zdjęciu przepis na ciasto. Jak ktoś ma tmx albo lidlomixa T wszystkie składnik na raz do misy obroty 5/6 na 15 -20 sekund. I ciasto gotowe.
Potem na gotowe upieczone ciasto daje szynke pokrojoną w kostkę, posypuję startym serem, plasterki podsmazonych pieczarek na oleju. Zalewam masą z 250 ml słodkiej śmietanki 18%, 3 jaj i trzech płaskich łyżek mąki ziemniaczanej. Resztę ciasta rozwalkowuje co zostało z nadmiaru usunietego z blaszki, kroje na paski i układam na wierzchu. Piecze się w 190 stopniach 20-25minut
1520757503-b18ceceb706a18df-aaaaaa.png


Ale składniki mozna dac wg uznania : boczek , kiełbasę , cebulę, paprykę itp itd co jest w lodówce

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
Dziekuje za przepis na pewno zrobie.
 
reklama
Do góry