reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Witam w 19 dc :) niedawno wróciłam zppracy. Brzuch już prawie nie boli czasem coś lekko za kuje, piersi nie bolą a przed @ zawsze już bolały ale za to mam takie zakwasy że ledwo stoję na nogach tylko po czym jak pracę mam biurową :) jeszcze 8-9 dni do @....


kochana idziemy łeb w łeb, a objawy mam tę same i piersi nie bolą, za to kłuje co jakiś czas i roztrzepana strasznie jestem . Czuję że to jest to :-) nie obawiam się zawodu, mam przeczucie. Testujemy razem za tydzień?
 
Od wczoraj mam problem z gardłem nie boli mnie ale mam straszna chrypke dzisiaj ledwo mówi musze się wysilać żeby mnie partner rozumiał :D jakieś domowe sposoby na powrót głosu? W poniedziałek musze zajęcia poprowadzić z moimi 2-3 latkami, muszą mnie słyszeć [emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Żyworódka! Jak masz oczywiscie [emoji4] ostatnio widzialam przepis na miksture na bol gardla: maslo, miod i sok z zyworodki [emoji4] ogolnie ta roslina ma dzialanie przeciwwirusowe, przeciwzapalne, znieczulające [emoji4] mozna tez żuć sam lisc [emoji4]
 
Żyworódka! Jak masz oczywiscie [emoji4] ostatnio widzialam przepis na miksture na bol gardla: maslo, miod i sok z zyworodki [emoji4] ogolnie ta roslina ma dzialanie przeciwwirusowe, przeciwzapalne, znieczulające [emoji4] mozna tez żuć sam lisc [emoji4]
O kurcze nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest, kupię i spróbuje! Dziękuję [emoji4]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po spacerze z mezusiem [emoji173] piekna dzis pogoda! [emoji7] u mnie @ juz sie zaczyna, pewnie jutro juz bedzie obficie. Poszlam wiec do apteki wykupic aromka bo od poniedziałku zaczynam brac i mile zaskoczenie: mowie pani ze zapłacę karta a ona ze lek jest bezpłatny bo tak wystawiono recepte! [emoji4] nie wiem czy tak po prostu jest czy moj gin sie pomylił [emoji4]
 
reklama
Ja 3dc;) też byłam trochę rozczarowana po becie, ale nie ma co patrzeć w tył, to niczego nie zmieni. A więc uśmiech na twarz i patrzymy do przodu z nadzieją na nowy cykl:)
Kurczę siknelam ! 2 dni przed terminem @ zobaczyłam „biel visira” wyrzuciłam test do kosza .... po 15 min go wyciągnęłam i pojawiła się druga słaba kreska ;-0 co teraz ????? Jestem w szoku !
 
Do góry