reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kurczę siknelam ! 2 dni przed terminem @ zobaczyłam „biel visira” wyrzuciłam test do kosza .... po 15 min go wyciągnęłam i pojawiła się druga słaba kreska ;-0 co teraz ????? Jestem w szoku !

Zrób jeszcze raz jutro, bo w sumie to po 15 min podobno już niewiarygodne... ale mnie też by to zastanowiło.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurczę siknelam ! 2 dni przed terminem @ zobaczyłam „biel visira” wyrzuciłam test do kosza .... po 15 min go wyciągnęłam i pojawiła się druga słaba kreska ;-0 co teraz ????? Jestem w szoku !
Ja bym na Twoim miejscu jutro, albo w dniu @ spróbowała jeszcze raz. Niby jest tak jak pisze Asiula86, że po 15 min nie jest wiarygodny, ale kto wie, kto wie... Może coś kielkuje:);) oby, oby!!
 
kochana idziemy łeb w łeb, a objawy mam tę same i piersi nie bolą, za to kłuje co jakiś czas i roztrzepana strasznie jestem . Czuję że to jest to :-) nie obawiam się zawodu, mam przeczucie. Testujemy razem za tydzień?

@Ilma Jak coś to ja będę testować za tydzień w środę lub czwartek dopiero bo u mnie z @ bywa różnie kiedyś mi się 9 dni spóźnił. ... choć póki co też mam ciche uczucie że tam ktoś rośnie :)
Trzymam kciuki, niech wasze przeczucia się zmaterializują:);) Będzie super prezent na początek wiosny:)
 
ja w czwartek bylam u gina. Jest pęcherzyk ale ciaza wydaje mu sie młodsza niz wg okresu,dlatego wczoraj bylam na becie i w poniedziałek jeszcze raz.
 
Poczytałem trochę sobie o tej zyworódce pierzastej..i ona jest też na astme i na alergię :szok: A sporobuję:happy2: a nóż mojemu się poprawi.
Dzięki !
 
A bolały Cię piersi?

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom

Bolały mnie tak jak na @ ale zaczeły dopiero 2 dni po spodziewanym terminie.
Za to teraz boli mnie podbrzusze jak podczas @ a czasem kłuje lewa strona... Jestem straszną panikarą ostatnio i martwię sie czy wytrzymam jakoś do wizyty 20.03

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiesz nie wiem, kiedy to podwyższenie zaczyna być niebezpieczne. On ma normę przekroczona o prawie 100%... Norma jest do 144 a on ma prawie 300...
Ja bym powtórzyła to badanie plus te co wymieniałam. Jest takie schorzenie, nazywa się hemochromatoza, dość poważne, ale bardzo rzadkie, więc nie panikuj. Na pewno jak najszybciej powtórzcie badania.
 
Do góry