reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja również przyłączam się do gratulacji. Rosnijcie zdrowo.

Kasienka 3b - jutro wszystkie chcemy widzieć taki piękny widok na Twoim teście.

Kto jeszcze testuje w najbizszym czasie? Bo nie wiem za kogo trzymać kciuki :)
 
Betii35 dzięki że o mnie pomyślałaś jest mi bardzo miło. Część wam wszystkim co u mnie moje szczęście nie trwało długo bo straciłam moja fasoleczke :( nie umiem sie do teraz pozbierać takiego stresa miałam jak szłam na USG zobaczyłam jak serduszko biło z radości płakałam A po tygodniu mocny ból w udach brzuchu krwawienie i po wszystkim :( ech dziewczyny nawet nie chce mi się o tym pisać :( .
Ojejku ;( bardzo mi przykro - Trudne są to przeżycia, ale musisz być silna ❤️
 
Sam kalendarzyk to wiesz...
emoji6.png
owu mogla byc wcześniej
emoji6.png
ja bym sie na twoim miejscu nie martwila tymi kreskami
emoji6.png
sa super takie jak powinny byc
emoji6.png
beta tez lepiej zeby byla wysoka niz niska
emoji6.png

Moja kolezanka chyba w 28dc miala grubsze krechy niz ty i tego samego dna beta wynosila ponad 11 tysięcy i wszystko było i jest super
emoji6.png
Dzieki !uspokoilam sie troche. :) musze si
Dziekuje:*
 
Z tego co czytałam to raczej po tych poronieniach gdzie wszystko oczyściło się naturalnie jest większe ryzyko, większa szansa na zajście w cyklu tym po poronieniu. ;) Na nic nie liczę, bo jednak po tym co się dowiedziałam od lekarza, lepiej jakbym w ciąża zaszła po tych 3 miesiącach po poronieniu.
Ja bede 3mala kciukasy za Ciebie Kochana ❤️
 
reklama
Do góry