reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Lucky gratuluję, piękne kreseczki [emoji8]

Malaga jej jaki fajny brzusio. Ty jesteś szczuplutka więc szybciutko jest widać. I gratuluję pierwszych ruchów [emoji7]

Kasieńka i Fleur trzymam za Was kciuki dziewczynki

Ja cały czas w stresie jestem. Nie iem dziewczyny, kiedy zrobić tą drugą betę jutro czy w poniedziałek? Jak lepiej?
 
Lucky gratuluję, piękne kreseczki [emoji8]

Malaga jej jaki fajny brzusio. Ty jesteś szczuplutka więc szybciutko jest widać. I gratuluję pierwszych ruchów [emoji7]

Kasieńka i Fleur trzymam za Was kciuki dziewczynki

Ja cały czas w stresie jestem. Nie iem dziewczyny, kiedy zrobić tą drugą betę jutro czy w poniedziałek? Jak lepiej?

A masz opcje jutro?? W tym samym laboratorium?
Dzięki za kciuki:) ale u mnie to małe szanse, choć nadzieja umiera ostatnia;)
Za to Kasienka chyba jutro ujrzy ładny widok:tak:
 
Tej akurat nie stosowalam ale ta Marimer tak, bo zawsze mam ja w domu w razie co dla młodego.
Czytam właśnie i ta moja woda morską i właśnie ta co piszesz to bardzo polecają w ciąży i dla dzieci.
Chciałam się zapytać właśnie.
Ale jest ulga, zaaplikowałam sobie i po prostu bez porównania. Bo ta sol fizjologiczna mam wrażenie że nic nie daje dodatkowo psuje mi się inhalator ;/
 
Malaga kupuję czasami mojemu małemu i jest ok ;)

Jutro bym pojechała do laboratorium przy szpitalu, to diagnostyka i tam są wszystkie badania z krwii kierowane z oddziałów diagnostyki
 
Malaga kupuję czasami mojemu małemu i jest ok ;)

Jutro bym pojechała do laboratorium przy szpitalu, to diagnostyka i tam są wszystkie badania z krwii kierowane z oddziałów diagnostyki
Aa to super [emoji11] Właśnie jest taka ulga po tej wodzie, mogę normalnie oddychać bo mam taki obrzęk nosa nie wiem skąd w ogóle
 
reklama
Wiecie co sie stalo ? Jechalismy wczoraj do sklepu meblowego szukajac stolu z krzeslami... Cos nam w aucie zaczelo lekko pukac. Moj jest z zawodu i pasji mechankiem.. Dlubie w wolnych chwilach i wyczulony na kazde stukniecie pukniecie. Dzis jechalismy znow bo zdecydowalismy sie co kupujemy.. I te auto strasznie trzeslo i pukalo az mi nogi podskakiwaly. Moj sie zalamal ze kolejne koszty.. Wiecie co sie okazalo?? Ze jedno kolo jest odkrecone?? Tak nagle z dnia na dzien samo sie odkrecilo? Mysle czy jest sens jechać na policje czy moga sprawdzic monitoring.. Ciezka sprawa bo w Polsce reaguje sie dopiero jak cos sie stanie nie za wczasu. I albo to jakas lobuzerka albo syn tej babki co wam kiedys pisalam ze mam z nia klopot krzyczy na nasze dzieci i zmusza do zabaw z jej corka.
Nie mieści mi się to w glowie. Jechalismy wszyscy razem...cale szczęście ze M ostrozny i zaraz zareagowal.
 
Do góry