reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Aghata twoja diostra ma szczescie ze jej pomagacie, naprawde, to super z waszej strony. Ja od urodzenia malego zostalam sama, moj maz wyjechal za granice jak syn mial miesiac wiec pierwszy rok jego zycia sama biegalam po rehabilitacjach, lekarzach i szpitalach bo urodzil sie juz z problemami, bezdechami, przepuklinami pachwinowymi ktore musial miec operowane 2 razy... duzo przeszlam i nie pomogl mi nikt a mialam tylko 20 lat. Momentami byly takie sytuacje jak no ta kiedy maly dostal komplikacji po jednej z operacji i znow trafilis.y do szpitala. Spalam na krzesle na siedzaco przez tydzien i jadlam tylko bulki ze szpitalnego sklepiku bo balam sie go zostawic na sekunde a nie bylo nikogo kto by mnie przyszedl zastapic chocby na 2h zebym mogla wziac prysznic i cos zjesc normalnego, nie bylo ani mojej mamy, ani taty, ani siostry. Od taty kiedys uslyszalam ze moj synek jest kara za to ze nie poszlam na studia (zrezygnowalam z psychologii,) tylko zachcialo mi sie w rodzine bawic. Tak ze takie mialam i w sumie nadal mam wsparcie :(

Ech wybaczcie, poplynelam z emocjami i zalami, chyba mi sie hormony rozchustaly
 
reklama
@Malaga00 gratulacje! ❤❤
@kari21 smutna historia :( przykro mi ze nie masz zadnego wsparcia. Nawet nie wiem co napisać :( przesyłam ci mocnego przytulańca
@Kasienka3b to oby już @ nie przyszła!! Trzymam kciuki mocno za krececzki.

A mnie od wczoraj mocno boli brzuch jak na @ ciągnie i ciągnie. Teraz to juz w ogóle kiepsko. Dzisiaj 21dc. Owu była we wtorek/srode. Dziwnie jakoś.
 
Aghata twoja diostra ma szczescie ze jej pomagacie, naprawde, to super z waszej strony. Ja od urodzenia malego zostalam sama, moj maz wyjechal za granice jak syn mial miesiac wiec pierwszy rok jego zycia sama biegalam po rehabilitacjach, lekarzach i szpitalach bo urodzil sie juz z problemami, bezdechami, przepuklinami pachwinowymi ktore musial miec operowane 2 razy... duzo przeszlam i nie pomogl mi nikt a mialam tylko 20 lat. Momentami byly takie sytuacje jak no ta kiedy maly dostal komplikacji po jednej z operacji i znow trafilis.y do szpitala. Spalam na krzesle na siedzaco przez tydzien i jadlam tylko bulki ze szpitalnego sklepiku bo balam sie go zostawic na sekunde a nie bylo nikogo kto by mnie przyszedl zastapic chocby na 2h zebym mogla wziac prysznic i cos zjesc normalnego, nie bylo ani mojej mamy, ani taty, ani siostry. Od taty kiedys uslyszalam ze moj synek jest kara za to ze nie poszlam na studia (zrezygnowalam z psychologii,) tylko zachcialo mi sie w rodzine bawic. Tak ze takie mialam i w sumie nadal mam wsparcie :(

Ech wybaczcie, poplynelam z emocjami i zalami, chyba mi sie hormony rozchustaly
Przykro mi bardzo :( a skąd bierze się autyzm? Lekarze mówili jaka jest przyczyna? Jak przebiegała ciąża?
 
@Malaga00 śliczna córcia <3
Mogę cię zapytać o to, czy pamiętasz w którym dc kochaliście się i się udało? W sensie przed owu, czy po owu, czy jak? Bo bardzo zainteresowała mnie metoda BDM i jestem ciekawa jak to się ma u dziewczyn, które zaszły w ciążę z córeczkami.

Dziewczyny pamiętacie?
@ForgetMeeNot pamiętasz może?
 
@Malaga00 jaka cudna kruszynka!! Super wiesci:)

A ja dziewczyny wczoraj przed snem lezac na lozku poczulam cos i tak podejrzewałam ze to ruch malenstwa. Ale juz drugi raz się nie chciało powtórzyć i poszlam spac. Rano obudzilam sie przed 6 i tak leze i mysle czy juz wstac i znowu poczulam to samo:) szkoda ze to tak nieregularnie.
 
@Malaga00 jaka cudna kruszynka!! Super wiesci:)

A ja dziewczyny wczoraj przed snem lezac na lozku poczulam cos i tak podejrzewałam ze to ruch malenstwa. Ale juz drugi raz się nie chciało powtórzyć i poszlam spac. Rano obudzilam sie przed 6 i tak leze i mysle czy juz wstac i znowu poczulam to samo:) szkoda ze to tak nieregularnie.
2 ciaza i faktycznie mozesz juz czuc delikatnie ruchu malenstwa:)
Sama nie umiem sie doczekac tego.
 
@Malaga00 śliczna córcia <3
Mogę cię zapytać o to, czy pamiętasz w którym dc kochaliście się i się udało? W sensie przed owu, czy po owu, czy jak? Bo bardzo zainteresowała mnie metoda BDM i jestem ciekawa jak to się ma u dziewczyn, które zaszły w ciążę z córeczkami.

Dziewczyny pamiętacie?
@ForgetMeeNot pamiętasz może?
Dziękuję dziewczyny [emoji8][emoji8]
Tak pamiętam, my kochaliśmy się w 7 i 10 dc. A co do owu to ja do dziś nie wiem kiedy była [emoji15] Ale u mnie owu przeważnie w 9 dc tzn zdążyło się tak właśnie
 
Kochane poczytam was później troszkę [emoji8] ale dziękuję każdej z osobna [emoji8] strasznie się cieszę z dzisiejszej wizyty, nawet buźkę chwilowo widziałam i coś pięknego [emoji7] Chyba będzie podobna do taty [emoji57]
A teraz zmykam bo robimy znowu pizze [emoji23][emoji23]
 
reklama
Kochane poczytam was później troszkę [emoji8] ale dziękuję każdej z osobna [emoji8] strasznie się cieszę z dzisiejszej wizyty, nawet buźkę chwilowo widziałam i coś pięknego [emoji7] Chyba będzie podobna do taty [emoji57]
A teraz zmykam bo robimy znowu pizze [emoji23][emoji23]
Az mi zrobilas smaka na pizze ;)
 
Do góry