reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja akurat szłam szybciej od razu jak się dowiedziałam, że względu na to, że lekarka prosiła, że jak zobacze pozytywny test to od razu do niej po luteine. Plus miałam bóle. A ja też miałam poronienia i wolałam dmuchać na zimne.
No to zmienia postać rzeczy... Były to okoliczności które jakby zmusiły cię do wcześniejszej wizyty. Ja po za wzdęciami i nabrzmiałym na maksa biustem nie czuje nic niepokojącego...
 
reklama
@Ann89 będzie dobrze. Myślę, że lakarz nie potrzebnie od razu Cię nastraszył, wynik bety zgadza się do tygodnia ciąży wg OM więc na prawdę bądź dobrej myśli. Jak piszą dziewczyny, zarodek może się pojawić w ciągu kilku dni. :) Skoro lekarz w ogóle nie widział zarodka to nie musi oznaczać ciąży pozamacicznej, ją się stwierdza również przez obraz usg. :)
 
Migdalove zasniad? A wiesz czy calkowity czy czesciowy czy nie sa w stanie powiedziec?
Lekarze w szpitalu stwierdzili, że to biochemiczna, nie robili mi badań poza usg i betą. Ogólnie to beta mi przyrastała na początku 200%, dopiero odkąd zaczęłam plamić to zwalniała. Gdyby może wzięli pod uwagę wcześniejsze wyniki bety to może by inaczej do tego podeszli ale stwierdzili, że im to nie potrzebne. No i teraz się boję bo tak się naczytałam o zaśniadzie... U mnie ogólnie doszło do poronienia ale co dalej... Pamiętałam, że jakaś dziewczyna miała ciążę zaśniadową ale za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć kto to ale rozumiem, że to chyba o Ciebie mi chodziło.
 
Migdalove nie kochana ja nie mialam zasniadowej ale troche o niej wiem bo odkad sie kulam po grupach poronnych na fb to "uczestniczylam" w wielu historiach, ostatnio dziewczyna sie pojawila wlasnie z zasniadem czesciowym gdzie byl zarodek z serduszkiem ale beta w 6 tyg wynosila ponad 300 tys, okazalo sie to bardzo zlym znakiem. Wiem ze po takiej ciazy trzeba kontrolowac czesto beta hcg bo jej ponowny wzrost moze swiadczyc zle, taka ciaza moze przerodzic sie w nowotwor wiec szczegolnie przy zasniadzie calkowitym zazwyczaj lekarze daja zakaz staran na conajmniej pol roku a najczesciej rok i kontrole w tym czasie beta co jakis czas. A co do lekarzy... szkoda slow. Uszami mi wychodzi ilosc konowalow nazywajacych sie lekarzami.
 
Migdalove nie kochana ja nie mialam zasniadowej ale troche o niej wiem bo odkad sie kulam po grupach poronnych na fb to "uczestniczylam" w wielu historiach, ostatnio dziewczyna sie pojawila wlasnie z zasniadem czesciowym gdzie byl zarodek z serduszkiem ale beta w 6 tyg wynosila ponad 300 tys, okazalo sie to bardzo zlym znakiem. Wiem ze po takiej ciazy trzeba kontrolowac czesto beta hcg bo jej ponowny wzrost moze swiadczyc zle, taka ciaza moze przerodzic sie w nowotwor wiec szczegolnie przy zasniadzie calkowitym zazwyczaj lekarze daja zakaz staran na conajmniej pol roku a najczesciej rok i kontrole w tym czasie beta co jakis czas. A co do lekarzy... szkoda slow. Uszami mi wychodzi ilosc konowalow nazywajacych sie lekarzami.
No właśnie u mnie beta ponad 3tys i nie było nic kompletnie. Dzisiaj jestem w 22dc od normalnego krwawienia i zamierzam pójść na betę, skontrolować to. Naczytałam się o nowotworze i cholernie się boję. :(
 
reklama
Narazie sie nie boj, bo to sa naprawde rzadkie przypadki. Tym bardziej ze u ciebie zakonczylo sie wczesnie i samoistnie, to dobrze rokuje. Mam na grupie tez dziewczyne ktora w miesiac po ciazy zasniadowej zaszla w ciaze przez wpadke i wszystko jest ok, dzidzia sie zdrowo rozwija i ona tez zdrowa :) mysle ze wszystko bedzie dobrze i u ciebie. Straszne to jest ze zbieramy wszystkie mozliwe nieszczescia, puste jaja, pozamaciczne, zasniadowe, wady genetyczne jak u mnie zespol downa, ja to juz momentami mam wrazenie ze zbieram nieszczescia z otoczenia i jak ma w kogos walnac piorun to obstawiam ze w tlumie 100 ludzi to bede wlasnie ja [emoji23]
 
Do góry