reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Moja kolezanka miala 28 dc i ciaza na testach pojawila sie dopiero po 2 tygodniach od spodziewanej miesiaczki a z poerwszym dzieckiem pojawilo jej sie 3 dni po spodziewanej miesiaczce. Moze akurat? Boli cie brzuch jak na miesiaczke?chociaz to tez nie wyznacznik. 3mam kciuki

Nawet nie wiecie dziewczyny jak bym tego chciała. Nic mnie nie boli, nic nie czuje... Ani na okres ani na ciążę... Nie czuje żeby okres był za rogiem.... Jak @ nie przyjdzie do poniedziałku to testuje z wami @Kasienka3b i @luckyme90 :) ;)
Z jednej strony serce mówi mi, że może, może .... ale mój razsadek podpowiada mi, że nic z tego... We wtorek mam wizytę u ginekologa.... Miał to być 8 dzień już 11 cyklu i mialam zacząć brać sobie tabletki na stymulację j być już wtedy przed owu.... A tu nadal 10 cykl.... Ehmmm... ;)
 
@Malaga00 piękna Majeczka ♥️ dobrze, że wszystko ok. Dalej tak pięknie i zdrowo rośnijcie:tak: a jak dzisiaj z nosem?? Przeszło trochę??

@Kasienka3b masz rację z tym czekanie z testowaniem. Ja 2 razy po ovitrelle już 10 dni po zastrzyku nie miałam nic na tescie, a raz w 12 dni po zastrzyku miałam cień .... Serce mi mocniej zabiło na chwilę.... A następnego dnia już biel wizira była. Także lepiej poczekać, bo to zależy od konkretnego cyklu chyba to utrzymywanie się tego zastrzyku w organizmie.
 
@Malaga00 piękna Majeczka [emoji813]️ dobrze, że wszystko ok. Dalej tak pięknie i zdrowo rośnijcie:tak: a jak dzisiaj z nosem?? Przeszło trochę??

@Kasienka3b masz rację z tym czekanie z testowaniem. Ja 2 razy po ovitrelle już 10 dni po zastrzyku nie miałam nic na tescie, a raz w 12 dni po zastrzyku miałam cień .... Serce mi mocniej zabiło na chwilę.... A następnego dnia już biel wizira była. Także lepiej poczekać, bo to zależy od konkretnego cyklu chyba to utrzymywanie się tego zastrzyku w organizmie.
Dziękuję rybko [emoji7][emoji8] Też się cieszę, że jest dobrze [emoji17] I że wyjaśniło się z tymi plamieniami. U mnie z nosem? Katar w sensie? Wiesz co mam uczucie zapchanego nosa ale już jest lepiej [emoji8] Tylko mam strasznie przekrwiony i zostawiam ślady na chusteczkach
 
A tu moja pizzolka z wczoraj [emoji23]
IMG_20181026_190852_509.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181026_190852_509.jpg
    IMG_20181026_190852_509.jpg
    93,4 KB · Wyświetleń: 330
reklama
Kochane poczytam was później troszkę [emoji8] ale dziękuję każdej z osobna [emoji8] strasznie się cieszę z dzisiejszej wizyty, nawet buźkę chwilowo widziałam i coś pięknego [emoji7] Chyba będzie podobna do taty [emoji57]
A teraz zmykam bo robimy znowu pizze [emoji23][emoji23]
Fajnie sie patrzy i czyta jak ktos sie cieszy z ciazy! Mam nadzieje ze kiedys tez tak bede miala
 
Do góry