reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Ann89 na spokojnie, jest jeszcze za wcześnie, na tym etapie pewnie stwierdza się ciążę na podstawie rozpulchnionej szyjki macicy i bety i tylko tyle można powiedzieć. Za 2 tygodnie pewnie będzie już więcej widać [emoji8]
 
reklama
U mnie przy 2 tyś coś był dopiero pęcherzyk ciążowy tzn wtedy miałam pierwszą wizytę i był przy takiej becie pęcherzyk plus ciałko żółte. Był to jakiś 5 tydzień chyba. Potem kolejna wizyta 6 tydzień 6 dzień i był zarodeczek i serduszko.
Ja nie rozumiem toku myślenia tych lekarzy... Ciąża ewidentnie bardzo młoda a lekarz już spisuje na straty... Co to za lekarz w ogóle. Gdyby moja mi tak powiedziała w 3/4 tygodniu to bym ją wyśmiała. Masakra straszą kobiety bezpodstawnie... o_O
Może dlatego się mówi, że pierwsza wizyta powinna być troszkę później.
W 3/4tc to nie ma sensu iść do lekarza, przecież dopiero wtedy rozgrywa się zagnieżdżanie. :) Z tego co pamiętam to Ann jest w 5tc wg @ więc ją całkowicie rozumiem, że się martwi. Aczkolwiek nie rozumiem po co lekarz od razu podejrzewa pozamaciczną, co innego u mnie, gdzie ja ją miałam, ale mój lekarz nie podejrzewał CP tylko dopiero w szpitalu ale z wiadomych przyczyn, jestem po przejściach. W takiej sytuacji jak u Ann powinien lekarz uspokoić pacjentkę i poczekać na wyniki bety.
 
W 3/4tc to nie ma sensu iść do lekarza, przecież dopiero wtedy rozgrywa się zagnieżdżanie. :) Z tego co pamiętam to Ann jest w 5tc wg @ więc ją całkowicie rozumiem, że się martwi. Aczkolwiek nie rozumiem po co lekarz od razu podejrzewa pozamaciczną, co innego u mnie, gdzie ja ją miałam, ale mój lekarz nie podejrzewał CP tylko dopiero w szpitalu ale z wiadomych przyczyn, jestem po przejściach. W takiej sytuacji jak u Ann powinien lekarz uspokoić pacjentkę i poczekać na wyniki bety.
Tzn no lekarze liczą ciążę od @ wstecz. A ciąża i tak młodsza zawsze jest bo czas na owu plus na zagnieżdżenie a nie zawsze przebiega typow książkowo. No ja tak samo tego nie rozumiem... To jest przykre naprawdę.
 
Tu nawet nie ma podstawy do pozamacicznej, to że nic nie widać jeszcze bo za szybko nie znaczy, że jest pozamaciczna. Jak dla mnie ja bym zmieniła lekarza bo dam sobie rękę uciąć, że tak całą ciążę będzie Cię straszyć a tu coś a to tam.
 
Czytam właśnie co piszecie i chyba zaczynam się cieszyć że będę miała pierwsze badanie dopiero około 8 tygodnia ciąży... Czuję się dobrze więc nie martwię się na zapas, a jeśli coś będzie miało być nie tak organizm od razu da znać...
Myślę że @Ann89 możesz być dobrej myśli, taki wynik bety świadczy o tym że ta ciąża jest bardzo młoda [emoji6] czekaj cierpliwie, zobaczysz że będzie dobrze [emoji847]
 
Czytam właśnie co piszecie i chyba zaczynam się cieszyć że będę miała pierwsze badanie dopiero około 8 tygodnia ciąży... Czuję się dobrze więc nie martwię się na zapas, a jeśli coś będzie miało być nie tak organizm od razu da znać...
Myślę że @Ann89 możesz być dobrej myśli, taki wynik bety świadczy o tym że ta ciąża jest bardzo młoda [emoji6] czekaj cierpliwie, zobaczysz że będzie dobrze [emoji847]
Ja akurat szłam szybciej od razu jak się dowiedziałam, że względu na to, że lekarka prosiła, że jak zobacze pozytywny test to od razu do niej po luteine. Plus miałam bóle. A ja też miałam poronienia i wolałam dmuchać na zimne.
 
Tzn no lekarze liczą ciążę od @ wstecz. A ciąża i tak młodsza zawsze jest bo czas na owu plus na zagnieżdżenie a nie zawsze przebiega typow książkowo. No ja tak samo tego nie rozumiem... To jest przykre naprawdę.
Nie rozumiem pojęcia od @ wstecz? :D Mój lekarz liczy termin porodu i tc do daty ostatniej miesiączki dodaje 280 dni. ;)
 
reklama
Do góry