reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Można, aczkolwiek wiadomo, u profesjonalisty, który dba o higienę salonu. No i kosmetyk czyli henna musi być wiadomego pochodzenia. Można też farbować włosy, ważne tylko jest to, aby nie robić tego w zamkniętym pomieszczeniu, musi być dobra wentylacja, chodzi, że np w małej łazience lepiej tego nie robić, żeby nie wdychać oparów, ale w salonie na spokojnie można. :)
Co do regulacji brwi to ponoć nie zaleca się w ciąży używać wosku na gorąco, lepiej pęsetą lub jak to robią w salonach tymi nitkami czy co to tam jest. :D
Aaa dziękuję, że mi mówisz bo ja zawsze woskiem robiłam plus pęsetą.
Tak z tymi zamkniętymi pomieszczeniami wiem, ale ja po prostu na czas ciąży odpuszczam farbowanie włosów bo moj kolor mi odpowiada [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny chciałabym pójść na regulacje brwi bo przed ciąża zawsze chodziłam i nakładałam też hennę. I nie wiem czy w ciąży można, a mam już tak straszne brwi [emoji23] Ostatnio robiłam hennę przed ciąża;/
Napewno włosów nie mam zamiaru farbować, farbowałam też przed ciąża i mam teraz tak fajny kolor, nie widać odrostów.
Henna lagodniejsza od farby. Ja aktualnie "zapuszczam" brwi i tez ide na regulacje z henna.
Wlosy farbowalam tuz po wizycie u ginka jeszcze nie bylo zarodka. Dzisiejsze farby nie zawierają amoniaku. Ja nie czuje zadnego zapachu.. No i glowa nie szczypie jak przy tych amoniakowych.
 
reklama
Mam wynik 782,54
U mnie przy 2 tyś coś był dopiero pęcherzyk ciążowy tzn wtedy miałam pierwszą wizytę i był przy takiej becie pęcherzyk plus ciałko żółte. Był to jakiś 5 tydzień chyba. Potem kolejna wizyta 6 tydzień 6 dzień i był zarodeczek i serduszko.
Ja nie rozumiem toku myślenia tych lekarzy... Ciąża ewidentnie bardzo młoda a lekarz już spisuje na straty... Co to za lekarz w ogóle. Gdyby moja mi tak powiedziała w 3/4 tygodniu to bym ją wyśmiała. Masakra straszą kobiety bezpodstawnie... o_O
Może dlatego się mówi, że pierwsza wizyta powinna być troszkę później.
 
Do góry