reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
"Odrobina nieba" - piękny, wzruszający film, ale też potrafi rozśmieszyć [emoji4] polecam jeśli lubicie filmy z pewnego rodzaju morałem, trochę komedii romantycznej a trochę dramatu. Dobra obsada aktorska.
Dziękuję. No to już mamy plany chyba na caly weekend :) szykuje się deszczowy i ponury więc w sam raz pod kocyk i przed tv. Szkoda że tylko wieczorami mamy taką możliwość :)
 
reklama
Dziękuję. No to już mamy plany chyba na caly weekend :) szykuje się deszczowy i ponury więc w sam raz pod kocyk i przed tv. Szkoda że tylko wieczorami mamy taką możliwość :)
U mnie zapowiada się podobny weekend, bo ja na L4 wylądowałam przez to przeziębienie a druga połówka ma wolny weekend [emoji4] więc będziemy się wygrzewać pod kocykiem. Ciąża póki co nie daje żadnych negatywnych objawów więc nic tylko się cieszyć [emoji4]
 
A ja dzisiaj 29dc, przy moich zazwyczaj 25 dniowych cyklach to ten jest długi jakiś. No ale test owu pozytywny dopiero w 17 dc był. Dzisiaj sobie siknęłam, bo już nie pamiętałam kiedy ostatnio robiłam test;) zawsze @ była szybciej niż testowanie;) ale oczywiście biel wizira;) a jest już 12-13 dpo więc gdyby się udało to pewnie by coś było już widać. Choć czuję, że owulacji nie było i ze pęcherzyk nie pękł wnioskujac po temperaturach.... Oby tylko @ nie kazała na siebie za długo czekać...
 
U mnie zapowiada się podobny weekend, bo ja na L4 wylądowałam przez to przeziębienie a druga połówka ma wolny weekend [emoji4] więc będziemy się wygrzewać pod kocykiem. Ciąża póki co nie daje żadnych negatywnych objawów więc nic tylko się cieszyć [emoji4]
No i super. Świetny plan na weekend. Do tego jakieś dobre jedzonko jeśli Cię nie odrzuca i relaks. Ja sobie pozwolę na winko bo u mnie na razie ciąży na horyzoncie nie widać.
 
A ja dzisiaj 29dc, przy moich zazwyczaj 25 dniowych cyklach to ten jest długi jakiś. No ale test owu pozytywny dopiero w 17 dc był. Dzisiaj sobie siknęłam, bo już nie pamiętałam kiedy ostatnio robiłam test;) zawsze @ była szybciej niż testowanie;) ale oczywiście biel wizira;) a jest już 12-13 dpo więc gdyby się udało to pewnie by coś było już widać. Choć czuję, że owulacji nie było i ze pęcherzyk nie pękł wnioskujac po temperaturach.... Oby tylko @ nie kazała na siebie za długo czekać...
A moze jesnak @ nie przyjdzie:)
 
No i super. Świetny plan na weekend. Do tego jakieś dobre jedzonko jeśli Cię nie odrzuca i relaks. Ja sobie pozwolę na winko bo u mnie na razie ciąży na horyzoncie nie widać.
Póki co mam apetyt na słodkie i kwaśne, ale jeść mogę wszystko, więc już na pewno pomarudze mojemu żeby coś fajnego ugotował[emoji41]
A teraz niestety ale trzeba trochę mieszkanie ogarnąć, pranie jakieś, obiad na dziś.. [emoji123]
 
Póki co mam apetyt na słodkie i kwaśne, ale jeść mogę wszystko, więc już na pewno pomarudze mojemu żeby coś fajnego ugotował[emoji41]
A teraz niestety ale trzeba trochę mieszkanie ogarnąć, pranie jakieś, obiad na dziś.. [emoji123]
Właśnie co dziś gotujecie? Ja nie mam pomysłu :)
 
Hej pęcherzyka nie widać, beta dzisiaj zrobiona, następna w poniedziałek. Podejrzenie ciąży pozamacicznej [emoji24][emoji24][emoji24]

Trzymam kciuki, zeby bylo dobrze. Mi powiedzieli, ze mam puste jajo plodowe, czekalam 3 tygodnie na badanie i teraz leci nam 18tc. Moze mialas pozniej owulacje, a przy rozwoju zarodka kazdy dzien to przepasc.
 
reklama
A moze jesnak @ nie przyjdzie:)

Oj Kochana, nawet nie wiesz jak bym sobie tego życzyła... Ale te 10 cykli sprowadziło mnie na ziemię i teraz niestety bardziej nie wierzę niż wierzę ... Ale cały czas czekam na to miłe zaskoczenie;)
Mój wykres temperatur jest tak dziwny, że go kompletnie nie ogarniam. Stąd podejrzenie, że to cykl bezowulacyjny, bo chyba w mtedy takie cuda na patyku wychodzą z tą temperaturą??

A ty jak tam? Jakieś przeczucia? Bo godzina zero już tuż, tuż... :)
 
Do góry