reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
No to pewnie ciąża jest jeszcze młodsza niż z @ wychodzi . U mnie dopiero w 6 tygodniu i 6 dniu się pojawiło. Na spokojnie na razie, jeżeli beta rośnie to dobrze. Dlatego pierwszą wizytę powinno się mieć trochę później żeby zobaczyć od razu zarodek i serduszko bo lekarze z tego co widzę lubią straszyć...
 
Musisz mylec pozytywnie. bardzo szybko podejrzenie ciazy pozamacicznej. 5+6 moze byc jeszcze nie wiele widac. o ile wiemy kiedy owulacja nastepuje to nie wiemy kiedy nastepuje zagniezdzenie..
zrodla podaja ze ma to miejsce 6 do 12 dni.. jesli u Ciebie nastapilo pozno zalozmy ze te 10 dpo to mialabys ciaze nie 5+6 a 4+3 więc szansa nadal jest. kiedy wynik bety?
 
A ja ciąg dalszy walka z przeziębieniem. Gardło boli. Katar męczy. Po pracy zaprowadzam moje dziecie na bal hallowenowy a ja z.koleżanka na kawkę i ploteczki. Lubię takie piątki :happy2::happy2:
Współczuję. Domowe sposoby nie pomagają? Fajne takie popołudnie. Ja mam ochotę napić się wieczorkiem winka i jakiś dobry film obejrzeć z mężem. Możecie coś polecić? :)
 
Hej pęcherzyka nie widać, beta dzisiaj zrobiona, następna w poniedziałek. Podejrzenie ciąży pozamacicznej [emoji24][emoji24][emoji24]

Ann dziewczyny dobrze piszą, jeszcze pewnie jest za wcześnie. Pewnie, że trzeba brać pod uwagę każdy ze scenariuszy, ale nie nastawiaj się na ten najgorszy. Ja tam wierzę, że miałaś późniejszą owulacje i zagnieżdżenie i jeszcze wszystko ładnie się pokaże :tak: Trzymam kciuki za betę i za pozytywny rozwój wydarzeń ✊✊✊ trzymaj się!
 
reklama
Do góry