reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja jutro jadę na te wszystkie pierwsze ciążowe badania.. dawno nie gadałam moczu. Powiedzcie mi, ma byc poranny mocz, ale nie te pierwsze kilka kropel? I czy pół pojemnika wystarczy?
 
Ja jutro jadę na te wszystkie pierwsze ciążowe badania.. dawno nie gadałam moczu. Powiedzcie mi, ma byc poranny mocz, ale nie te pierwsze kilka kropel? I czy pół pojemnika wystarczy?
Powiem ci dokladnie jak kazal robic moj ginek zeby nie narazac sie na stres bo beda jakies bakterie. Wiadomo najpierw poranna toaleta i kiedy juz sie umyjesz lekarz prosil by dwoma palcami zrobic tak zwany ksztalt litery V i wtedy rozchylic wargi by nic nie dotykalo cewki moczowej.. pierwszy strumien upuscic do toalety a kolejny juz do kubeczka. wystarczajace 50-100ml moczu. ja tym razem na oko mialam ok 2cm wysokosci moczu w kubeczku a byl taki mniejszy.. bo nieraz sa takie duze.
 
Współczuję. Domowe sposoby nie pomagają? Fajne takie popołudnie. Ja mam ochotę napić się wieczorkiem winka i jakiś dobry film obejrzeć z mężem. Możecie coś polecić? :)
No właśnie coś nie pomagają Ale i nie łamie do końca czyli może jakiś efekt jest. Poczekam jeszcze parę dni
Co do filmów polecam.."wybór" "dla Ciebie wszystko", "najdłuższa podróż" Nicholasa Sparks. Uwielbiam jego filmy. Tylko to takie poduszkowce ;);)
 
No właśnie coś nie pomagają Ale i nie łamie do końca czyli może jakiś efekt jest. Poczekam jeszcze parę dni
Co do filmów polecam.."wybór" "dla Ciebie wszystko", "najdłuższa podróż" Nicholasa Sparks. Uwielbiam jego filmy. Tylko to takie poduszkowce ;);)
Na mnie zawsze dobrze działa herbata z imbirem. Od jesieni pije zapobiegawczo i dawno już nie chorowalam. Dzięki za propozycje. Coś wybierzemy :)
 
Powiem ci dokladnie jak kazal robic moj ginek zeby nie narazac sie na stres bo beda jakies bakterie. Wiadomo najpierw poranna toaleta i kiedy juz sie umyjesz lekarz prosil by dwoma palcami zrobic tak zwany ksztalt litery V i wtedy rozchylic wargi by nic nie dotykalo cewki moczowej.. pierwszy strumien upuscic do toalety a kolejny juz do kubeczka. wystarczajace 50-100ml moczu. ja tym razem na oko mialam ok 2cm wysokosci moczu w kubeczku a byl taki mniejszy.. bo nieraz sa takie duze.
A może będziecie wiedziały czy powinnam na wieczór przyjąć jeszcze luteinę dopochwowo? Czy progesteron coś może zaburzyć?
 
reklama
Współczuję. Domowe sposoby nie pomagają? Fajne takie popołudnie. Ja mam ochotę napić się wieczorkiem winka i jakiś dobry film obejrzeć z mężem. Możecie coś polecić? :)
"Odrobina nieba" - piękny, wzruszający film, ale też potrafi rozśmieszyć [emoji4] polecam jeśli lubicie filmy z pewnego rodzaju morałem, trochę komedii romantycznej a trochę dramatu. Dobra obsada aktorska.
 
Do góry