reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Tylko po euforii i ochłonięciu wpada mi do głowy milion wątpliwości. Wczoraj brałam gorącą kąpiel, kilka dni temu piłam piwo (bo czekałam na @).. Wizyte mam dopiero za 2 tyg



Wysłane z iPhone za pomocą Forum
BabyBoom
Nie nakrecaj się. Piwo nie zaszkodzi kąpiel też po prostu teraz uważaj na siebie !!
Kati u mnie to raczej na @ bo juz mam pms i wszyscy mnie wkurzają
 
reklama
Tylko po euforii i ochłonięciu wpada mi do głowy milion wątpliwości. Wczoraj brałam gorącą kąpiel, kilka dni temu piłam piwo (bo czekałam na @).. Wizyte mam dopiero za 2 tyg


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie martw się będzie na pewno dobrze ! Który dc?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1520582668-10b2b0b95f8b1e99-aaaaaa.jpeg

Dziewczyny ! Nie wytrzymałam i Jest ! W pierwszym cyklu, rok po poronieniu!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

O Boziuuu !!! Jak cudownie ! :D normlanie idealne dwie kreski :D
 
Dziewczyny, dziękuję Wam wszystkim! Cieszę się ogromnie ale podejrzewam,że po zeszłorocznych przejściach, będę się przejmować każdą drobnostką :/
 
Cześć dziewczyny, powoli do Was wracam. Czytam na bieżąco, duchowo się odbudowuję, nie mogę się doczekać początku starań, choć póki co po poronieniu przymusowo pauzuję (do maja).
Tak więc witajcie ponownie :)!

Baffi, niezwykła historia. Miło, że się nią podzieliłaś. Niezły wyciskacz łez mógłby na jej podstawie powstać. Trzymam kciuki za powodzenie starań!

LassHa ogromne gratulacje!!! Piękne krechy :)! Ginekolog nie miał szans wykryć ciąży na tak wczesnym etapie. Na pewno jest wszystko ok! Nie zamartwiaj się na zapas, bo to szkodzi i Tobie i Babelkowi :)! Cieszyć się trzeba.

Też jestem "pod 40" i póki co niczym się nie wspomagamy. Zaskoczyliśmy w 1 cyklu starań, w grudniu. Tylko skończyło się zdecydowanie za szybko...:(.
Ale jestem dobrej myśli względem "jutra", widać może i jesteśmy starzy, ale jarzy ;).

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej ja też poroniłam w styczniu :( teraz jestem już po @ i dzialamy :)
Oby nam się udało i obyło bez komplikacji :)
 
reklama
znow doszło do zdrady tym razem zawiniliśmy oboje ale postanowiliśmy dac sobie szanse i wybaczyć sobie nawzajem nasz droga bywala ciezka były chwile zwątpienia ale nie poddaliśmy się jesteśmy razem szczęśliwi mimo wszystko dobrze się skonczylo a ja nigdy nieprzestane go kochac. teraz patrząc na wszystko z perspektywy lat smialo mogę powiedzieć ze STARA MILOSC NIE RDZEWIEJE od pawla się zaczelo i na nim się zakończy. to on był mi przeznaczony z nikim innym nie umiałam sobie ulozyc zycia choć tak bardzo nieraz chciałam. DZIEWCZYNY PRAWDZIWA MILOSC ISTNIEJE I JEST W STANIE POKONAC WSZYSTKO
Piekna historia.znam z zycia znajomych podobna.czasami trzeba dluga droge przejsc zeby wiele zrozumiec wiele i zeby odnalesc sie w tym zagmatwanym swiecieja tez wierze w prawdziwa milosc .zycie pisze takie scenariusze ze czlowiek by nawet nie pomyslal ze w realu to moze sie zdarzyć.fajnie bylo poznac twoja historie
 
Do góry