reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziekuje dziewczyny [emoji5] mam nadzieje,że wszystko bedzie super i 20marca na pierwszej wizycie pani doktor potwierdzi,że wszystko dobrze [emoji5]
A macie jakieś sposoby na ból gardła i kaszel ? Nie chce już brać leków..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja na suchy kaszel brałam Isla moos można w ciąży tabletki. W obu w pierwszym trymestrze brałam. I ArgentinT spray na gardło.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
@LassHa ogromne gratulacje!!! Przepiekne krechy, Boze jak ja bym chciala chociaz cien cienia zobaczyc [emoji173] a zamiast tego ujrzałam dzisiaj bieeeeeeel. Nie wiem po co zrobilam test skoro mialam cykl bezowulacyjny [emoji16] a w skrocie, bo dawno nie pisalam, u mnie 25 dc, bralam luteine na wywolanie okresu i niedlugo zaczynam kuracje z aromkiem. Strasznie ciągnie mnie w dole brzucha [emoji20]
Dziewczyny, ktore zobaczyly te piekne kreski gratulacje [emoji173]
Nowe staraczki witam i wszystkim nam zycze powodzenia [emoji8]
@Migdalove jak sie czujesz? Grypa przechodzi? Zdrowka [emoji8]
@Baffi przykro mi, mialas takie przeczucia ze sie udalo! Trzymaj się [emoji8] a co do Twojej historii, pokazujesz, ze prawdziwa miłość nie ucieknie [emoji4]
 
Cześć dziewczynki, ja się nie odzywałam trochę bo już się podlamalam tym wszyatkim i mam dość już tych starań. Ten okres co miałam to bym okropny i tak się właśnie czułam jak kupa. Więc ten cykl sobue odpuściłam i zdałam się na los co ma być to będzie . Gratuluję wszyatkim dziewczyna dwóch kreseczek i życzę spokojnej ciąży, witam również nowe staraczki i trzymam za was wszystkie kciuki żeby było tak jak pragniecie. [emoji111]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
:-D:-D:-D:-D Dziewczyny, ale emocje!

@LassHa :D:D:D:D:D:DGRATULACJE! pięknie JEST, BRAWO WY! Popieram dziewczyny, niczym się nie zamartwiaj, nic dziecku nie grozi, pełen relaks.

Ja po fryzjerze bardzo zadowolona.
 
Ja dzisiaj 2 dc, tak jak pisałam wcześniej nawet ciesze się, że przyszła. Odkąd wiedziałam, że nic z tego, to bałam się żeby coś z cyklem mi się nie porobiło, bo czytałam, że dziewczyny dostawały nawet 10 dni po @ przez duphaston. Także teraz oby do owu;)
 
reklama
Do góry