reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Mnie też brzuch boli jak na @ a przyjść powinna dopiero 15
Ja bóle jak na @ miałam intensywne tydzień przed terminem@. Okazało się że był to objaw zagnieżdżania :)
Także trzymam kciuki :*

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
wiecie ostatnio sobie wspominałam moje zycie od czasów trzeciej klasy gimnazjum do teraz i powiem wam ze niezła była by z tego ksiazka cos w stylu romans z dramatem ha ha ha ale ja miałam zycie poprzewracane :) jeśli ktorac miałaby ochote posluchac mojej trochę tragiczno szczęśliwej historii zycia chętnie się z wami podzielę
Z checiom wyslucham historii.u mnie dzien 14 cyklu.wczoraj bolal mnie mocno jajnik.temp lekko podskoczyla 36,8.niech ta owulacja juz bedzie bo po niej i nadzieje mozna miec.
 
@Baffi - no to dawaj story :)

Dziewczyny a macie jakieś specjalne termometry owulacyjne? Polecacie coś?

Które z Was są w wieku ok 40? Jak u was wyglądają starania?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Baffi26 , chetnie przeniesiemy się do Twojej opowieści.

Termometr- ja mam microlife MT16C2 od lat.

Mam ten sam termometr dwa miejsca po przecinku , polecam
A ciekawostka Pani w aptece powiedziała, że jak się popsuje to na gwarancji dzwoni się do firmy Microlife i przyjeżdża Pan zabrać do reklamacji a termometr kosztował ok 15 zł jaajaja ;)
 
@Baffi - no to dawaj story :)

Dziewczyny a macie jakieś specjalne termometry owulacyjne? Polecacie coś?

Które z Was są w wieku ok 40? Jak u was wyglądają starania?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam termometr zwykly rtecowy.po zasiegnieciu opini lekarza i poloznych zdecydowalam sie na taki.podobno taki najlepszy i najbardziej wiarygodny.co do wieku to ja mam 37 lat.ze wzgledu na czas wspomagam swoje staranka suplementami wiesiolek siemie lniane witaminy prenatalne magnez i b6 ocet jablkowy imbir(dziala jak aspiryna) robie testy owulacyjne i mierze temp.mąż juz po 40.on bierze kwas foliowy olej z pestek dyni i wiesiolek w tabletkach.wiem ze moze to u nas dluzej trwac ze wzgledu na nasz wiek.ale nie poddamy sie.trzymam kciuki za was.
 
Hej kobietki ;) w poniedziałek rozpoczął się okres. Wiec witam się dzisiaj w 5dc. Trochę to nas podlamalo, w planach mieliśmy odpuścić 2-3 mies, nie chciałam rodzic w grudniu czy na początku roku
Ale patrząc jak to nam wychodzi, nie będziemy marnować cyklow :D
Mój narzeczony ma siostrę bliźniaczke, urodziła w styczniu. I mówię mu, idź kochanie na badania. Wiecie jaki ma argument? Ze on na pewno zdrowy, skoro blizniaczka ma dziecko. Noz ręce opadają.
Jak spedzilyscie wczorajszy dzień? ;)
 
U mnie 18 dc brzuch jak na @ boli nadal czasem trochę mocniej. .... dziś zmierzył temperaturę i jest 36,8 ale niema to xznaczenia bo nigdy tego nie robiłam. ... zacznę od następnego cyklu. Piersi jeszcze nie bolą jak przed @ a zawsze już bolały w tym czasie. Nie lubię tego czekania :no:
@Ilma a jak u ciebie?
 
Hej dziewczyny :) u mnie dzisiaj 7dc także do przodu :)
W nocy miałam masakre :/ bolał mnie żołądej i wymiotowałam :/ dzisiaj jeszcze mnie muli ale jest lepiej :)

Śliczne włoski :) ja osobiście bym tak krótko nie obcieła ale u kogoś mi się podoba :p
Ja teraz mam włosy do łopatek a w poniedziałek opierdziele je do ramion hehe :D
 
reklama
Dziewczyny, błagam pomóżcie bo nie wiem co sie dzieje ! Tydzień temu gin powiedziała,że zbliża sie @ i że mam jakiś płyn w macicy. Dziś mam 35dc czyli cztery dni spóźnienia a o @ ani słychu. Trzy dni temu po stosunku jakieś miałam plamienie ale minimalne i tyle. Podbrzusze boli, piersi nabrzmiałe i bardzo bolesne. A temperatura od tygodnia ponad 37 ( myślałam,że to przez grype ale teraz nie jestem pewna.. ) co robić ? Testować ? Mogła się gin pomylić ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry