reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
nie martw się :) ja robilam test w tamtym tygodniu i nic nie wyszło a dziś kreseczka się pojawiła :) jak nie będzie @ zatestuj ponownie ;)

No trochę mi głupio bo mówiłam ze nie będę świrowała nie oprócz większych piersi i wielkiej zachcianki na owoce morza nie czuje żadnych niczego co by zwiastowało @ od 3 dni moja temp 36.5 lub 36.4 taka normalna chyba wiec coś tego cyklu nie czuje [emoji17]
 
No trochę mi głupio bo mówiłam ze nie będę świrowała nie oprócz większych piersi i wielkiej zachcianki na owoce morza nie czuje żadnych niczego co by zwiastowało @ od 3 dni moja temp 36.5 lub 36.4 taka normalna chyba wiec coś tego cyklu nie czuje [emoji17]
ja sie przekonalam ze temp nie zawsze powie nam wszystko. Ja w cyklu ciazowym mialam temp caly czas ponizej 36 a od owu maly skok powyzej 36 najwyzsza 36.44 a juz po ciazowej str jak znalam bete mialam 36.50 wiec temp w ogole nie ksiazkowe na ciaze a jednak a progessteron wynosil 18.5
 
Malaga powodzenia [emoji8][emoji8][emoji8]

Irena brawo Ty [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] widzisz jak wyluzowanie pomaga ;)

Ewelina 1983 gratuluję ciąży [emoji7]

Mi gdzieś termometr zaginął w akcji, obstawiam że młody gdzieś mi go wziął więc ani mierzenia temperatury ani testów owu w tym cyklu. Z seksem też licho, może z 3 razy było, więc lipa w tym cyklu bedzie
 
ja sie przekonalam ze temp nie zawsze powie nam wszystko. Ja w cyklu ciazowym mialam temp caly czas ponizej 36 a od owu maly skok powyzej 36 najwyzsza 36.44 a juz po ciazowej str jak znalam bete mialam 36.50 wiec temp w ogole nie ksiazkowe na ciaze a jednak a progessteron wynosil 18.5

Nigdy nic nie jest książkowe zawsze coś innego [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Malaga powodzenia [emoji8][emoji8][emoji8]

Irena brawo Ty [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] widzisz jak wyluzowanie pomaga ;)

Ewelina 1983 gratuluję ciąży [emoji7]

Mi gdzieś termometr zaginął w akcji, obstawiam że młody gdzieś mi go wziął więc ani mierzenia temperatury ani testów owu w tym cyklu. Z seksem też licho, może z 3 razy było, więc lipa w tym cyklu bedzie
Nie dziękuję [emoji9][emoji17]
 
Musi byc. :) my na to badanie chcemy jechac razem. A na 4D pojedziemy juz z corka zeby i ona miala ta radosc bo bardzo oczekuje na rodzenstwo. A tak podejrzy sobie siostre/brata przez brzuch :p
Musi musi [emoji17] Mam nadzieję, że wyjdę z uśmiechem a nie z płaczem [emoji17]
No pewnie, napewno będzie się bardzo cieszyć [emoji9]
 
Malaga powodzenia [emoji8][emoji8][emoji8]

Irena brawo Ty [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] widzisz jak wyluzowanie pomaga ;)

Ewelina 1983 gratuluję ciąży [emoji7]

Mi gdzieś termometr zaginął w akcji, obstawiam że młody gdzieś mi go wziął więc ani mierzenia temperatury ani testów owu w tym cyklu. Z seksem też licho, może z 3 razy było, więc lipa w tym cyklu bedzie
ja moge dac swoj szczesliwy:p uzylam go doslownie 1 cykl i owocny cykl:p specjalnie kupilam bo czulam ze starania beda duzo dluzsze:p juz go nie mam po co uzywac bo tak na codzien mierzymy tym na podczerwien.
Gdybys chciala moge Ci dac :p mierzylam temp tylko doustnie:p
 
reklama
Do góry