reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
6 [emoji173] to malo ? [emoji23] my w tym udanym cyklu tylko 3[emoji173] w tym dwa przed owu [emoji23] i ja bylam pewna ze nic z tego nie bedzie, nawet nie mierzylam tempki, nie wiem kiedy dokladnie owu a jednak sie udało.
Tez mysle ze nie ma co zawsze tz mówić kiedy owu bo to wiadomo ze presja zadziala i bedzie ciężko
Im facet mniej wie tym szczęśliwszy jest [emoji14]
 
My lubimy seks.. I 6 to zdecydowanie malo. Jesli nie przytloczy nas praca za mocno i zmęczenie a odkad jestem na l4 jestem wypoczeta to sa maratony dzien w dzien lub co 2 dni.. Na poczatku troche sie balam w ciazy i byl post ale od ostatniego usg nie boje sie niczego.
Ale libido mam w ciazy jak narazie i tak mniejsze..
Ja w okresie płodnym to mogłabym po kilka razy dziennie i nigdy dość [emoji23] za to po owulacji bez kija nie dochodz[emoji23]
 
My lubimy seks.. I 6 to zdecydowanie malo. Jesli nie przytloczy nas praca za mocno i zmęczenie a odkad jestem na l4 jestem wypoczeta to sa maratony dzien w dzien lub co 2 dni.. Na poczatku troche sie balam w ciazy i byl post ale od ostatniego usg nie boje sie niczego.
Ale libido mam w ciazy jak narazie i tak mniejsze..
A jak rozwiązujesz sytuację z luteina ? Ja w ciąży się wkurzalam bo najpierw seks później luteina [emoji23]
 
Hej dziewczyny jestem zalamana testy zwiastuja owu,a maz nie daje rady [emoji51]tak bardzo chce ze nie wychodzi jak musi byc[emoji22]
Mój mąż rzadko ma problem z dojściem ewentualnie rano czasami nie wyjdzie na takiego konkretnego śpiocha [emoji14] albo jak jest po jakiejś grubej imprezce [emoji23] ale szczerze ? Samej mi się nie podobało jak tak było seks bo musi być akurat teraz :/ chciałabym odpuścić jak wrócimy do starań oczywiście nie omine okolicy owu ale już bez takiej spiny że jak akurat ten dzień nie pyknie to świat mi się zawali [emoji23]
 
Ja dzisiaj dzwoniłam odwołać wizytę kontrolną tą w poradni przyszpitalnej bo dalej plamię a do tego jestem przeziębiona a tu się okazało, że ja w ogóle musiałam się na nią najpierw umówić! :D A na wypisie jest data i godzina, masakra. W następny czwartek pójdę na kontrolę. A w poniedziałek do mojego lekarza idę. Wiecie co... ja w ogóle normalnie jeszcze nie krwawiłam, raz pojawiło się trochę krwi ale to jednorazowo a tak to ciagle brązowy śluz...
Ja ci nie pomogę bo miałam zabieg więc normalnie miałam taki obfity okres można powiedzieć
 
reklama
Dziewczyny to możliwe?
Jak słucham muzyki głośniej ( bo lubię na telefonie zazwyczaj ) i jak właśnie słucham i pisze w międzyczasie i jest trochę głośniejsza to czuje takie dziwne uczucie w brzuchu nie umiem opisać takie spięcie dyskomfort ;oo to możliwe? [emoji23]
 
Do góry