reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej dziewczyny ,powiedzcie czy wasi partnerzy robili badanie nasienia ?jak to znosili ?czy jest to jakoś bardzo stresujące ? My planujemy się zapisać ale nie chce żeby to jakoś źle wpłynęło na męża..
 
Normalnie widać jak promieniejesz jak się czujesz?
Martwie sie bo oprocz wiekszych cyckow i widocznych na nich żył nie mam żadnych innych objawów a do wizyty tak daleko [emoji850]
Hej dziewczyny ,powiedzcie czy wasi partnerzy robili badanie nasienia ?jak to znosili ?czy jest to jakoś bardzo stresujące ? My planujemy się zapisać ale nie chce żeby to jakoś źle wpłynęło na męża..
My mielismy w tym miesiacu robic ale jednak tz miał szczescie i go ominelo [emoji23]
A tak poważnie to nie panikuj, to jest jedno badanie ktore robia faceci, maja na pewno latwiej niz my kobiety przy tym jak co rusz musimy sie dawac kluc czy badac na fotelu czy usg [emoji6]
Facet jesli chce byc ojcem to takie badanie nie powinno byc dla niego niczym trudnym [emoji6] niech idzie i juz [emoji6]
 
Chyba tak zrobię ubieram się i idę do apteki :) boję się ...... :( chciałam zrobić rano bo większe stężenie.... Ale jak ma wyjść to i wyjdzie po południu :)
No oczywiscie ze wyjdzie zwlaszcza 14 dni po terminie @. Ja moje testy jak robilam rano bylo duzo jasniejsze niz te robione popoludniu:) 3mam mocno kciuki za 2 kreseczki!
 
Hej dziewczyny ,powiedzcie czy wasi partnerzy robili badanie nasienia ?jak to znosili ?czy jest to jakoś bardzo stresujące ? My planujemy się zapisać ale nie chce żeby to jakoś źle wpłynęło na męża..
Mój robił, ale on sam chciał, nie musiałam go namawiac. Tzn lekarz doradził, a on raczej lekarzy słucha w przeciwienstwie do mnie :D pobierał probke w domu i sam dostarczył do labo, tylko że tam sa dosyc rygorystyczne zasady co do oddania probki, tzn trzeba ja dostarczyc chyba w czasie max 30 minut od pobrania, w odopowiedniej temperaturze itd.
 
Martwie sie bo oprocz wiekszych cyckow i widocznych na nich żył nie mam żadnych innych objawów a do wizyty tak daleko [emoji850]My mielismy w tym miesiacu robic ale jednak tz miał szczescie i go ominelo [emoji23]
A tak poważnie to nie panikuj, to jest jedno badanie ktore robia faceci, maja na pewno latwiej niz my kobiety przy tym jak co rusz musimy sie dawac kluc czy badac na fotelu czy usg [emoji6]
Facet jesli chce byc ojcem to takie badanie nie powinno byc dla niego niczym trudnym [emoji6] niech idzie i juz [emoji6]



Oj spokojnie na pewno wszystko dobrze
 
reklama
@Dagaa11 skorzystam z okazji ze juz jesteś. Podpowiedz mi prosze czy 1 tabletka magnezin na dzien jest wystarczajaca? Kupilam go i zazywam bo mialam skurcze lydek, dretwienie rak i oko mi wiecznie podskakiwalo :p w pierwszej ciazy tez go bralam zalecenia lekarza ale nie pamietam jak dawkowal. Teraz powiem na wizycie ale dopiero 23.10
 
Do góry