reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Moj w maju skonczyl 4 [emoji6]
Tak patrze na niego to wydaje mi sie ze jakos strasznie szybko te dzieci rosna [emoji57]
No i coraz bardziej wygadane są [emoji57] moj pozno zaczął tak. wiecej mówić wiec bardzo na to czekalam a teraz mam czasami ochotę zamknac go w dzwiekoszczelnym pokoju bo nawija od 6rano [emoji23]
To kiedy zaczął mówić więcej? Moja ma półtora roku i tak się właśnie zastanawiam kiedy wystrzeli bardziej z mową.
 
reklama
Mój starszy zaczął tak na serio porządnie mowić dopiero jak poszedł do przedszkola. Jakos koło 4 R.ż. Wcześniej mówił mało i bardzo niewyraźnie.
Młodszy ujadał od kiedy pamietam [emoji23] on w rozwoju ogólnie bardzo szybko poszedł, bo i chodzi jak miał 8 miesięcy juz.
 
Haha [emoji23] moj malo mowil do 3r.z [emoji57] jeszcze miesiąc przed jego urodzinami tz rodzice u nas byli i młody malo gadal, miesiac po urodzinach my bylismy juz u nich i wszyscy w szoku bo mlody nawija jakby go ktos nakręcił [emoji23]

A czy dobrze kojarze ze ty masz synka z poprzedniego zwiazku ?
Tak dokładnie :) synek ma innego biologicznego ojca.
Ale mój mąż to tak na prawdę jedyny tata którego on zna i z którym ma więź.
Tamtego nie zna i nie pamięta :)
 
No u nas też dziś pogoda nie rozpuszcza. Ale u nas dziś przedszkole zamknięte. Porządki robią na nowy rok szkolny.
Ja pracuje w prywatnym wiec caly czas otwarte. Ale moge syna zabierac i na wycieczki tez wiec ten plus.

Moj syn mial 4,kg i.57cm.
Co do mowy to bardzo pozno zaczl odkad skonczyl 1.5 roku jezdzimy do logopedy.
 
Ja pracuje w prywatnym wiec caly czas otwarte. Ale moge syna zabierac i na wycieczki tez wiec ten plus.
To Aleks do żłobka prywatnego chodził :) a teraz przedszkole publiczne. I jedno i drugie bardzo sobie chwalę. Ale nasze Panie z grupy i Pani dyrektor to po prostu anioły. Teraz mam dylemat co z Mają zrobić...
 
To Aleks do żłobka prywatnego chodził :) a teraz przedszkole publiczne. I jedno i drugie bardzo sobie chwalę. Ale nasze Panie z grupy i Pani dyrektor to po prostu anioły. Teraz mam dylemat co z Mają zrobić...
Moj syn do panstwowego chodzi i tez bardzo chwale ale jak jego zamkniete biore go do siebie i nic nie płacę
 
reklama
Do góry