reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej dziewczyny.
Migdalov nie stresuj sie bedzie dobrze :)
Zmijka gratulacje. Same dobre wiadomosci. A ja kupiłam sobie dzis karnet na silownie tzn z grupona i wiecie co jestem nienormalna niedoczytalam i kupilam za 49 zl ale wejscie do godz.16 ale jestem zla zostaja mi tylko weekendy a tak chcialam isc na trampoliny a tu dupa zostaje zumba, aerobik ewentualnie silownia.
Jumpfitness super! Ja przed ciążą chodziłam. Jak tylko będę po cc mogła wrócić to wracam na treningi.
 
Wiecie co u nas ma padać i jest zimno a ja się z tego tak ciesze. :D Bo moja suknia jest dość gruba i strasznie mi gorąco w niej było w te upały a teraz okazuje się, że będzie mi w niej idealnie. :D Jeszcze będę musiała ramoneske do niej założyć. :D
 
Wiecie co u nas ma padać i jest zimno a ja się z tego tak ciesze. :D Bo moja suknia jest dość gruba i strasznie mi gorąco w niej było w te upały a teraz okazuje się, że będzie mi w niej idealnie. :D Jeszcze będę musiała ramoneske do niej założyć. :D
No to dobrze że pogoda spełnia Twoje oczekiwania. Ja brałam ślub w grudniu i też mi bardzo pasowało. Nie było zimno. Zalowalam tylko że śniegu nie było. Ale dziś taka temperatura idealna. Upał byłby męczący.
 
Jumpfitness super! Ja przed ciążą chodziłam. Jak tylko będę po cc mogła wrócić to wracam na treningi.

No wlasnie kolezanka chodzi i bardzo schudla ale ja noe bede mogła iść bo one sa o 20 a ja moge do 16 gdzie jestem jeszcze w pracy moge isc w weekend ale nie ma tych zajec. Sa inne ale jak skoncze ten karnet to pojde na trampoliny no chyba ze zajde. DZiś w pracy do 18 taka brzydka pogoda a ja zamykam przedszkole. Bedziemy soe kisic w salach bo na dwor nie ma opcji wyjsc.
Migdalov trzymam kciuki bedzie ok :)
 
No wlasnie kolezanka chodzi i bardzo schudla ale ja noe bede mogła iść bo one sa o 20 a ja moge do 16 gdzie jestem jeszcze w pracy moge isc w weekend ale nie ma tych zajec. Sa inne ale jak skoncze ten karnet to pojde na trampoliny no chyba ze zajde. DZiś w pracy do 18 taka brzydka pogoda a ja zamykam przedszkole. Bedziemy soe kisic w salach bo na dwor nie ma opcji wyjsc.
Migdalov trzymam kciuki bedzie ok :)
No u nas też dziś pogoda nie rozpuszcza. Ale u nas dziś przedszkole zamknięte. Porządki robią na nowy rok szkolny.
 
U mnie kochane zbliża się owulacja kłuję mnie w jajniku... Wczoraj były przytulanki. A tak w ogóle to córcia urodziła się w 41 tygodniu z waga 3550 i 58 cm.
Kciuki [emoji6][emoji110][emoji110] dzialajcie [emoji6]

Twoja corcia byla taka długa? [emoji6]
Moj mlody urodzil sie dwa dni po terminie ale byl malutki 3050 i 48cm [emoji4]
Teraz policzyłam raz jeszcze i udało się w 12 cyklu, ale miałam dłuższe cykle - zaczęliśmy w czerwcu 2017. A ja odpuściłam na początku sierpnia bo już mi na głowę siadało - wykryli u mnie PCOS i brak owulacji, monitorowane miałam kilka cykli i w każdym kicha
Super [emoji4] gratuluję [emoji4]

U nas tez wlasnie minelo 12cykli ale my starania zaczęliśmy w październiku [emoji57]
Hej hej! :) Zostało nam 7 godzin... :)
Powodzonka !! [emoji4][emoji4]
 
Cześć dziewczyny.
U mnie start z temp. @ skończona, to zaczynamy! [emoji1307] strasznie się nastawiam na ten cykl. M. mój już też bardzo chce.

@Migdalove trzymam kciuki za dziś! [emoji1307] będzie super, zobaczysz.
 
reklama
Do góry