reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Irenka tak, jestem na takim samym etapie jak ty. Poronienie, potem pierwsza miesiączka i od razu się udało. Tak samo mialam przy 2 dzieku. Ciaza po pierwszej miesiaczce od poronienia. Mam nadzieję że będzie dobrze [emoji173]
Wielkie gratulacje :)!!! Baaardzo się cieszę i trzymam kciuki baaardzo mocno za powodzenie. Ja też jestem po poronieniu kilka miesięcy temu i jestem cała w nerwach.

U mnie jutro sądny dzień - pierwsza wizyta. Będę w 7+1 tc. Gdyby miało być ok, to obraz będzie prawidłowy dla mojego tygodnia z OM. Jak zarodka z serduszkiem nie będzie to też wszystko jasne, bo wiem kiedy miałam owu. Strasznie się boję. Nie potrafię uwolnić się od wizji powtórki :(.

@Maliina, kiedy wizytujesz teraz? Jak się czujesz? Ja mam wrażliwe piersi i lekkie mdłości czasem, ale to żaden wyznacznik, bo ostatnio też miałam :/.

Trzymam dziewczyny za Was kciuki cały czas!
 
Wielkie gratulacje :)!!! Baaardzo się cieszę i trzymam kciuki baaardzo mocno za powodzenie. Ja też jestem po poronieniu kilka miesięcy temu i jestem cała w nerwach.

U mnie jutro sądny dzień - pierwsza wizyta. Będę w 7+1 tc. Gdyby miało być ok, to obraz będzie prawidłowy dla mojego tygodnia z OM. Jak zarodka z serduszkiem nie będzie to też wszystko jasne, bo wiem kiedy miałam owu. Strasznie się boję. Nie potrafię uwolnić się od wizji powtórki :(.

@Maliina, kiedy wizytujesz teraz? Jak się czujesz? Ja mam wrażliwe piersi i lekkie mdłości czasem, ale to żaden wyznacznik, bo ostatnio też miałam :/.

Trzymam dziewczyny za Was kciuki cały czas!
Za tydzień we wtorek będę miala z OM 7+2. Czuje sie ok... Mam bolace piersi i sutki strasznie wrazliwe.. Wczoraj mialam ciagle po zjedzeniu uczucie niestrawnosci bolal mnie brzuch a ze troche podrozowalam to dodatkowo odczuwalam chorobe lokomocyjna czyli rozkrecam się.
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :)
 
A ja mam wrażenie, ze niw które babcie wręcz to ubóstwiają [emoji23] i czepia z tego przyjemność
Tak babcie to jak najbardziej ostatnio czekam w poczekalni do mojego lekarza rodzinnego standardowo obsuwa godzinna , a jakaś babcia się odzywa, a niech trzyma tam mi się nie spieszy na emeryturze jestem już mnie wkurzyła i mówię ale mi się spieszy i to bardzo bo do pracy chodzę :/
 
reklama
Do góry