reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
11dc 2 dni do owulacji test owulacyjny negatywny, ale temp ładnie skoczyła. Pojawiło mi się dużo śluzu rozciągliwego właściwie mnie zalewa :sorry:
i czuję jajniki. Może przyszła wcześniej?? Co tu robić miałam czekać z seksem do niedzieli . Rosyjska ruletka dziewczyny !:laugh2:

Ja to bym poszła na żywioł.
My kochamy się kiedy mamy ochotę, czasem kilka razy w dniu ;p nie zaszkodziło ;)
 
reklama
Tyle piszecie , że nie nadazam :D powodzenia dla dziewczyn, które w najbliższym czasie testują trzymam kciuki! Gratuluje dziewczynom , którym się udało! (Zazdroszczę! !!) :D
Wczoraj byłam na fitnessie na zajęciach płaski brzuch + sztangi , powiem Wam , że dostałam niezły wycisk, dzisiaj mam straszne zakwasy! Ale to dobrze :) dzisiaj właśnie wróciłam z praktyk w szkole podstawowej. W weekend mam zjazd i bede siedzieć na uczelni od rana do wieczora , a w poniedziałek wracam do moich maluszków do żłobka, już się nie mogę doczekać! :)
 
U mnie dzisiaj 26dc ,nie wytrzymałam i rano siknelam negatyw niestety, mam jeszcze nadzieję że było za wcześnie, za dwa dni znowu spróbuję
 
Początkująca w BB
Witam od ponad półtorej roku staramy sie o dzidziusia niestety ciagle niepowodzenia. Moj endo kazał mi zrobic badania tsh, anty tpo, fsh, prolaktyne estradiol testosteron w trzecim dc i fsh i estradiol w 14 dc i progesteron w 21 dc.Dodam ze cykle mam 28 dniowe i raczej regularne.

W 3 dc mialam
fsh - 7,31 mlU/ml ( faza fol 3,50-12,50, faza owula 4,70-21,50 faza lut 1,70-7,70)
Prolaktyne - 20,8 nh/ml ( norma 2,8-29,3)
Tsh -1,87 mU/L ( 0,55- 4,78)
Anty tpo 61,8U/ml ( <60)
Estradiol 47,8 pg/ml ( faza fol 12,4-233 , faza owu 41-398 faza lutealna 22,3-341)
Testosteron -0,44ng/ml (0,06-0,82)

W 14 dc badałam tylko
Fsh- 9,97 mlU/ml ( faza fol 3,50-12,50, faza owula 4,70-21,50 faza lut 1,70-7,70)
Estradiol - 77,7 pg/ml ( faza fol 12,4-233 , faza owu 41-398 faza lutealna 22,3-341)

Progesteron dopiero pojde badac za 5 dni bo w 21 dc. Dodam jeszcze ze w 13 dc miałam silne bole podbrzusza jajnikow nie wiem czy owulacja nie była w tym dniu a nie jak przewidywal lekarz ok 14-15 dc. Bardzo prosze moze ktoś miał podobne wyniki i coś mi doradzi bo zaczynam sie poważnie martwic :( a wizyta u lekarza dopiero za 2 tyg. Bardzo dziekuje za pomoc i pozdrawiam :)
 
Początkująca w BB
Witam od ponad półtorej roku staramy sie o dzidziusia niestety ciagle niepowodzenia. Moj endo kazał mi zrobic badania tsh, anty tpo, fsh, prolaktyne estradiol testosteron w trzecim dc i fsh i estradiol w 14 dc i progesteron w 21 dc.Dodam ze cykle mam 28 dniowe i raczej regularne.

W 3 dc mialam
fsh - 7,31 mlU/ml ( faza fol 3,50-12,50, faza owula 4,70-21,50 faza lut 1,70-7,70)
Prolaktyne - 20,8 nh/ml ( norma 2,8-29,3)
Tsh -1,87 mU/L ( 0,55- 4,78)
Anty tpo 61,8U/ml ( <60)
Estradiol 47,8 pg/ml ( faza fol 12,4-233 , faza owu 41-398 faza lutealna 22,3-341)
Testosteron -0,44ng/ml (0,06-0,82)

W 14 dc badałam tylko
Fsh- 9,97 mlU/ml ( faza fol 3,50-12,50, faza owula 4,70-21,50 faza lut 1,70-7,70)
Estradiol - 77,7 pg/ml ( faza fol 12,4-233 , faza owu 41-398 faza lutealna 22,3-341)

Progesteron dopiero pojde badac za 5 dni bo w 21 dc. Dodam jeszcze ze w 13 dc miałam silne bole podbrzusza jajnikow nie wiem czy owulacja nie była w tym dniu a nie jak przewidywal lekarz ok 14-15 dc. Bardzo prosze moze ktoś miał podobne wyniki i coś mi doradzi bo zaczynam sie poważnie martwic :( a wizyta u lekarza dopiero za 2 tyg. Bardzo dziekuje za pomoc i pozdrawiam :)

Porównując z normami to raczej jest ok wg mnie, tylko chyba to anty-tpo podwyższone? Ale tak szczegółowo to się nie znam więc może ktoś się więcej wypowie.
A jeśli chodzi o owulację, to miałaś monitoring? Bo jeśli nie, to tak naprawdę nie wiadomo kiedy mogła być, równie dobrze wcześniej niż 14-15dc jak i później. Tylko monitoring może to potwierdzić.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Porównując z normami to raczej jest ok wg mnie, tylko chyba to anty-tpo podwyższone? Ale tak szczegółowo to się nie znam więc może ktoś się więcej wypowie.
A jeśli chodzi o owulację, to miałaś monitoring? Bo jeśli nie, to tak naprawdę nie wiadomo kiedy mogła być, równie dobrze wcześniej niż 14-15dc jak i później. Tylko monitoring może to potwierdzić.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nie miałam monitoringu dopiero od nastepnego cyklu rozpoczynam monitoring. Niby wedlug norm jest ok ale gdzies czytalam ze estradiol na dwa dni przed owulacje powinien byc duzo wyższy w granicach 200 i juz sama nie wiem. A im.wiecej czytam tym bardziej sie martwie :/ anty tpo faktycznie podwyższone :/
 
cześć! u mnie 20dc, nadal mnie ciagnie w dole podbrzusza a do tego co jakiś zakują jajniki na zmianę :( nie wiem czy nie przejść się z tym do gina bo zaczyna mnie to martwić :(

od przyszłego cyklu zacznę obserwować temperaturę, zaopatrzylam sie w testy owu, ciekawa jestem czy zaobserwuję u siebie owulację :)
Miewam to samo. Sprawdź poziom progesteronu w 3 fazach cyklu.
 
reklama
Nie nie miałam monitoringu dopiero od nastepnego cyklu rozpoczynam monitoring. Niby wedlug norm jest ok ale gdzies czytalam ze estradiol na dwa dni przed owulacje powinien byc duzo wyższy w granicach 200 i juz sama nie wiem. A im.wiecej czytam tym bardziej sie martwie :/ anty tpo faktycznie podwyższone :/

Nie martw się na razie, nawet jeśli coś będzie nie tak, to przynajmniej będziesz wiedziała co leczyć. Estradiol - masz tutaj nawet normy dla fazy owu od 41, a ty masz 77, więc raczej też bym się nie martwiła. Poza tym mogła być parę dni później. Ale nie jestem specjalistą. A to co jest podwyższone to też chyba nie tak dużo?
Nie czytaj już nic, tylko poczekaj spokojnie do wizyty, choć wiem że ciężko tak w niepewności. Ja się tak ostatnio nakręciłam na najgorsze przed usg piersi i przez tydzień miałam prawie depresję po czytaniu w internecie, a okazało się że wszystko jest ok.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry