reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Tak sobie dzisiaj myślę, że pewnie gdybym wiedziała, że uda się za pierwszym razem to zaczęlibyśmy starania koło maja-czerwca, ale z drugiej strony jestem niemal pewna, że wtedy by się nie udało (zawsze chciałam dziecko z początku roku)... a teraz kompletnie mi nie zależało (liczyłam, że jeśli zaczniemy teraz to może koło maja/czerwca się uda), bo po pierwsze nie chciałam nigdy dziecka z końca roku, po drugie na pewno nie w miesiącu swoich urodzin (jestem niemal przekonana, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to urodziny właśnie spędzę na porodówce). Że też życia nie da się zaplanować dogłębnie ;)
Nie, żebym się nie cieszyła, tylko takie rozmyślania mi się włączyły.

Dokładnie tak jest :) nie da się zaplanowac i moim zdaniem to jest fajne :) czasem życie potrafi nas tak zaskoczyć a my musimy być na te niespodzianki przygotowani :)
I zazwyczaj jest tak że los daje nam to czego tak bardzo chcemy wtedy gdy już odpuściliśmy i w momencie gdy się tego najmniej spodziewamy :)

Mam nadzieję że teraz nam, wszystkim staraczkom spełni się to o czym marzymy :)
 
reklama
Konizacja szyjki ? Możesz mi napisać co było powodem tego zabiegu ? Mogę sobie wygooglowac ale wole od najlepszego źródła ;-)

Nienajlepsza cytologia, wyszedl mi CIN 2, ale co najlepsze nie mam wirusa HPV. Tak czy inaczej zmiany zmierzaly w kierunku raka szyjki i zabieg bardziej profilaktyczny. Noc ciekawego ;)

@Migdalove wymyśliłam sobie ogrodnictwo :)

Ale jak wspomnialycie, los jest mega przewrotny i kto wie, co to wyjdzie :)
 
Racja nie da się zaplanować;) życie nas zaskakuje, ja również nie chciałam dziecka z końca roku, A mam synka z grudnia I to moje największe szczęście :happy2: kwas foliowy ja używam folik.
 
Nienajlepsza cytologia, wyszedl mi CIN 2, ale co najlepsze nie mam wirusa HPV. Tak czy inaczej zmiany zmierzaly w kierunku raka szyjki i zabieg bardziej profilaktyczny. Noc ciekawego ;)

@Migdalove wymyśliłam sobie ogrodnictwo :)

Ale jak wspomnialycie, los jest mega przewrotny i kto wie, co to wyjdzie :)
Dzięki za info. Dużo zdrowia :-)
 
Który kwas foliowy jest dobry? Macie coś dobrego?

Ginekolog kazała mi mailowo odstawić inofem i brać zwykły kwas foliowy.
Ja biore taki:
1520013806039.jpg


podobno methylo folian (metafolina) 5-MTHF jest najlepiej przyswajalny.. a ile w tym prawdy? Ufam mojej gin.
Wczesniej bralam z Solgaru Folian ale ta cena :o

Tyle ze to suplement a nie lek.
 

Załączniki

  • 1520013806039.jpg
    1520013806039.jpg
    211,1 KB · Wyświetleń: 405
Witam w 2 dc, @ przyszła dzień wcześniej. Przyjęłam to całkiem spokojnie, przed nami teraz 6 cykl starań.. Przyznam, że w 5. odpuściłam sobie testy, mierzenie, całkowity spontan. Teraz kolejna @ 27.03, proszę o aktualizację.
 
reklama
Piorunem nie da się wszystkiego zaplanować. Musisz trochę odpuścić bo teraz totalnie wszystko zwariuje i ciało i głowa, a gdy już urodzi się dziecko to wszystko to co teraz planujesz będziesz mogła sobie wsadzić...
Ja w ciąży dużo planowałam co będę robić, a czego nie. I prawie nic się nie udało zrealizowac:p dlatego teraz nauczyłam się dużo pokory i nie oceniam innych mam
 
Do góry