reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Mój młody w szkole do 12 tej a ja muszę ogarnąć resztę pasztetu i krokiety. Wczoraj mnie naszło na gotowanie, a pasztet i krokiety chodziły za mną od dobrych kilku dni :p. Trochę muszę popracować i popołudniu jak zawsze do teściowej na winko :p
Miłego dnia dziewczyny!

Hej dziewczyny :)
U mnie dzisiaj nic nadzwyczajnego, córka od wczoraj w domu bo się trochę podziębiła... Ogarnę troche w chacie a potem obiad i dzień jak codzień :)
Zdrówka dla córci!
 
reklama
No to widze że wchodzimy w czas testowania :) trzymam mocno za Was kciuki !

Co do obserwacji: nigdy nie robiłam testów owu,nie mierzylam temperatury,nawet nie umiem rozpoznać u siebie śluzu :) działam z moim K wtedy kiedy chcemy nawet nie patrze na dni płodne. Podziwiam Was że tak znacie „siebie” i umiecie poznać owu itp.

Wielkie nadzieje mam po tej drożności jajowodów,może wtedy coś się uda bo później wyjeżdzamy na majówke i to może będzie „nasz” czas ;)
 
No to widze że wchodzimy w czas testowania :) trzymam mocno za Was kciuki !

Co do obserwacji: nigdy nie robiłam testów owu,nie mierzylam temperatury,nawet nie umiem rozpoznać u siebie śluzu :) działam z moim K wtedy kiedy chcemy nawet nie patrze na dni płodne. Podziwiam Was że tak znacie „siebie” i umiecie poznać owu itp.

Wielkie nadzieje mam po tej drożności jajowodów,może wtedy coś się uda bo później wyjeżdzamy na majówke i to może będzie „nasz” czas ;)

Ja trochę tak jak Ty... poszłam na żywioł, postanowiłam że jak się nie uda przez pół roku to się nauczę tych kalendarzyków, testów itp.
Mam nadzieję, że nie będę musiała ;)
Na razie jest bardzo wcześnie i beta niziutka, ale staram się być dobrej myśli ;)
Termin miałabym na 2 dni przed swoimi urodzinami...
 
Ja trochę tak jak Ty... poszłam na żywioł, postanowiłam że jak się nie uda przez pół roku to się nauczę tych kalendarzyków, testów itp.
Mam nadzieję, że nie będę musiała ;)
Na razie jest bardzo wcześnie i beta niziutka, ale staram się być dobrej myśli ;)
Termin miałabym na 2 dni przed swoimi urodzinami...

Jak widać „pójście na żywioł” miało pozytywny finał bo widzialam Twoj wynik bety i znam historie :) mega sie ciesze bo jestes przykladem,ze wiele rzeczy siedzi u nas w glowie i im wiekszy spontan tym lepiej!
Jak widac ja jeszcze taka szalona nie jestem skoro dzisiaj 1dc ;) ale... to widocznie jeszcze nie moj czas :)
 
reklama
Wyniki dopiero we wtorek,z racji tego ze jutro wylatujemy na tydzień do Egiptu wyniki odbierze dopiero za tydzień w poniedziałek :( zwariuję do tego czasu!

Najgorsze jest to ze maz nie chce przyjmowac zadnych suplementów dopóki nie będzie miał jakichkolwiek wyników czy tez diagnozy :( tlumaczę ze na pewno nie zaszkodzą a jak juz to pomogą no ale... jak grochem o ścianę!
 
Do góry