reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Witajcie u mnie wykres robi się obiecujący, chociaż nadal jestem sceptyczna do metody mierzenia temperatury. Po południu robię test owulacyjny :-) Czy to prawda żeby nie pić nic 2 h przed?
Tak to prawda nie powinno sie pic 2h przed testem:-)
 
reklama
cześć! u mnie 20dc, nadal mnie ciagnie w dole podbrzusza a do tego co jakiś zakują jajniki na zmianę :( nie wiem czy nie przejść się z tym do gina bo zaczyna mnie to martwić :(

od przyszłego cyklu zacznę obserwować temperaturę, zaopatrzylam sie w testy owu, ciekawa jestem czy zaobserwuję u siebie owulację :)
 
Ostatnia edycja:
Mój maz właśnie pojechał oddac nasienie do badania... mam złe przeczucia. Ostatnim razem w nasieniu nie było w ogóle plemników :(
 
Witam Was kochane w 1dc,@ troche sobie pożartowała ze mnie ;)

Ale mam dobry humor!
Jakie plany na weekend?
Nowy cykl, nowe szanse! :)

Plany na weekend - wreszcie mam taki wolny, bez zobowiązań, więc plan jest prosty: szybkie ogarnięcie domku, a potem książeczki i filmy :) a w bonusie modły o to, żeby @ nie zawitała i jak dobrze pójdzie w niedzielę testowanie :D (to będzie mój 34dc, a max jakie miałam to 36, więc już chyba test powinien zadziałać).
 
Witajcie u mnie wykres robi się obiecujący, chociaż nadal jestem sceptyczna do metody mierzenia temperatury. Po południu robię test owulacyjny :-) Czy to prawda żeby nie pić nic 2 h przed?
Tak, to prawda. Nawet na ulotce do testów owu miałam kiedyś takie info. Ale też nie powinno się robić testu z pierwszego porannego moczu, dopiero z kolejnych. Można robić test o każdej porze dnia, to bez znaczenia :)
 
Baffi mam podobne objawy do Twoich, piersi bolą, wstawanie w nocy na siku mimo ze nic nie pije przed spaniem, dodatkowo cera mi sie pogorszyla. Jajnik prawy mnie boli od czasu do czasu. Juz 22 dc i nie moge sie doczekać testowania!
Obiecalam sobie, ze testuje 8 marca, ale boje sie ze nie wytrzymam i zrobie wcześniej

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie u mnie wykres robi się obiecujący, chociaż nadal jestem sceptyczna do metody mierzenia temperatury. Po południu robię test owulacyjny :-) Czy to prawda żeby nie pić nic 2 h przed?
Ilma u mnie pozytywny test wychodzi ok. 2-3 dni przed skokiem temp, jeśli dziś był skok to może już być negatywny. Przy mierzeniu dobrze też patrzeć na śluz, bo skok powinien być po dniu z najlepszym śluzem w tym cyklu, nie wcześniej.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,

U nas zimaaa i mroz.

Dzieci w szkole, mały w przedszkolu.

Popijam kawusie i zajadam popcorn.

Na seans filmowy polecam: "Gdzie są moje dzieci?" i przygotujcie siebie chusteczki bo wzruszenie murowane. Film na faktach.
 
reklama
UOTE="Asieeek, post: 16358532, member: 180095"]Tak, to prawda. Nawet na ulotce do testów owu miałam kiedyś takie info. Ale też nie powinno się robić testu z pierwszego porannego moczu, dopiero z kolejnych. Można robić test o każdej porze dnia, to bez znaczenia :)[/QUOTE]
Baffi mam podobne objawy do Twoich, piersi bolą, wstawanie w nocy na siku mimo ze nic nie pije przed spaniem, dodatkowo cera mi sie pogorszyla. Jajnik prawy mnie boli od czasu do czasu. Juz 22 dc i nie moge sie doczekać testowania!
Obiecalam sobie, ze testuje 8 marca, ale boje sie ze nie wytrzymam i zrobie wcześniej

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
no to mamy takie same obiawy może cos się kluje?? ja tez testuje 8 marca chyba ze niewytrzymam chciałam w poniedziałek bete zrobić ale nie wiem czy to nie zawczesnie
 
Do góry