reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
UOTE="Asieeek, post: 16358532, member: 180095"]Tak, to prawda. Nawet na ulotce do testów owu miałam kiedyś takie info. Ale też nie powinno się robić testu z pierwszego porannego moczu, dopiero z kolejnych. Można robić test o każdej porze dnia, to bez znaczenia :)

no to mamy takie same obiawy może cos się kluje?? ja tez testuje 8 marca chyba ze niewytrzymam chciałam w poniedziałek bete zrobić ale nie wiem czy to nie zawczesnie[/QUOTE]

Zależy od wielu czynników czy wcześnie czy nie. Ja miałam ostatnią miesiączkę 6.02 i zrobiłam betę wczoraj i wyszła (24dc). Następny okres powinnam mieć 7.03, testować miałam też 8mego i trochę mi przykro, że zrobiłam wczoraj ta betę... Bo ale trudno, przeziębienie i ogólny słaby dzień odebrały mi trzeźwość myślenia... Teraz trochę się martwię - bardziej niż gdybym nie wiedziała, ale staram się myśleć że będzie dobrze ;)
 
reklama
UOTE="Asieeek, post: 16358532, member: 180095"]Tak, to prawda. Nawet na ulotce do testów owu miałam kiedyś takie info. Ale też nie powinno się robić testu z pierwszego porannego moczu, dopiero z kolejnych. Można robić test o każdej porze dnia, to bez znaczenia :)

no to mamy takie same obiawy może cos się kluje?? ja tez testuje 8 marca chyba ze niewytrzymam chciałam w poniedziałek bete zrobić ale nie wiem czy to nie zawczesnie[/QUOTE]
Obys miała racje! Ide dzis na poczte pytac o zaginione testy ciazowe, moze by juz tak w ndz siknac...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja miałam okres 11.02 i następny powinien być 8.03 testy zrobie 8 dopiero nie będę się spieszyć
 
Ilma u mnie pozytywny test wychodzi ok. 2-3 dni przed skokiem temp, jeśli dziś był skok to może już być negatywny. Przy mierzeniu dobrze też patrzeć na śluz, bo skok powinien być po dniu z najlepszym śluzem w tym cyklu, nie wcześniej.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wychodziły negatywne od dwóch dni, śluzu mam dużo, ale nie jest jeszcze całkiem przeźroczysty. Może dopiero będzie owulacja.
 
Mój maz właśnie pojechał oddac nasienie do badania... mam złe przeczucia. Ostatnim razem w nasieniu nie było w ogóle plemników :(
Trzymam kciuki za dobry wynik męża!
A ja właśnie testowałam :( 28 dc 12-15 dni po owulacji. Jedna kreska. W 25 dc była beta, negatywna. Także już się nie łudzę że się udało w tym cyklu....

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi, ale póki @ nie ma jest nadzieja! Może poprostu za wcześnie. Ja tez chciałam dzisiaj siknąć ale jakoś mi przeszła ochota. Poczekam do niedzieli. I tak czuje, że nic z tego :(.
@Baffi26 progesteron nie może świadczyć o ciąży... U mnie była inna sytuacja, bo badałam już wcześniej, a teraz po prostu w ciągu 12 godzin wzrósł 300% i ginekolog była ciekawa jak to możliwe i wpadła tylko na ciążę (wyniki wysyłam jej mailem).

@Sesil to nie jest jeszcze powiedziane, niektórym bardzo późno wychodzi... Czytałam o wynikach bety wczoraj i pisały dziewczyny, że w 24-6 dniu nic im nie wyszło a np. w 31 już tak.

Zrobiłam dzisiaj test o czułości 10 i też mi nie wyszedł, mimo że beta wczoraj wyszła 17... I z porannego moczu.
Ciekawa byłam kiedy zadziała test.
A to mnie zaskoczyłaś, że test nie wyszedł. Widać nie są aż tak czule o_O
Witam Was kochane w 1dc,@ troche sobie pożartowała ze mnie ;)

Ale mam dobry humor!
Jakie plany na weekend?
I tak trzymać! Nie poddawać się!:biggrin2:
 
Hej,

U nas zimaaa i mroz.

Dzieci w szkole, mały w przedszkolu.

Popijam kawusie i zajadam popcorn.

Na seans filmowy polecam: "Gdzie są moje dzieci?" i przygotujcie siebie chusteczki bo wzruszenie murowane. Film na faktach.

Z nieba mi dziewczyno spadłaś !! Od jakiegoś czasu szukałam tego filmu !
Kiedyś go oglądałam ale jeszcze jako dziecko. Bardzo mi się spodobał chciałam go zobaczyć jeszcze raz ale zapomniałam tytułu szukałam na wszelkie sposoby i nic.
Dziękuje !! :D
 
Hej dziewczyny :)
U mnie dzisiaj nic nadzwyczajnego, córka od wczoraj w domu bo się trochę podziębiła... Ogarnę troche w chacie a potem obiad i dzień jak codzień :)
 
Ja zaczne robic testy owulacyjne od 11 dnia cyklu.choc mam cykle 32 dniowe.ale moze po Duphastonie cykl moze sie skrócic i nie chce przeoczyc.kupilam zapas testow domowe laboratorium.dzis temp 36,7.w porownaniu w tym dniu w poprzednim cyklem wyzsza jest.a tak z czystej ciekawosci spojrzalam na termin porodu gdybym zaciazyla to bylby 1 grudnia juz.
Milego dnia i zycze wam samych pozytywnosci.
 
ja miałam okres 11.02 i następny powinien być 8.03 testy zrobie 8 dopiero nie będę się spieszyć
Według mnie na betę najwcześniej 12-14 d po owu. Chyba, że przeczucie jest silniejsze, to spróbuj po 10 dniach. Trzymam kciuki oby te objawy zwiastowały fasolkę!
cześć! u mnie 20dc, nadal mnie ciagnie w dole podbrzusza a do tego co jakiś zakują jajniki na zmianę :( nie wiem czy nie przejść się z tym do gina bo zaczyna mnie to martwić :(

od przyszłego cyklu zacznę obserwować temperaturę, zaopatrzylam sie w testy owu, ciekawa jestem czy zaobserwuję u siebie owulację :)
Moze owulacja się opóźnia? I stad te kłucia nadal.
Nowy cykl, nowe szanse! :)

Plany na weekend - wreszcie mam taki wolny, bez zobowiązań, więc plan jest prosty: szybkie ogarnięcie domku, a potem książeczki i filmy :) a w bonusie modły o to, żeby @ nie zawitała i jak dobrze pójdzie w niedzielę testowanie :D (to będzie mój 34dc, a max jakie miałam to 36, więc już chyba test powinien zadziałać).
Trzymam kciuki za testowanie! Ja tez w niedziele sikam ;)
 
reklama
Ja zaczne robic testy owulacyjne od 11 dnia cyklu.choc mam cykle 32 dniowe.ale moze po Duphastonie cykl moze sie skrócic i nie chce przeoczyc.kupilam zapas testow domowe laboratorium.dzis temp 36,7.w porownaniu w tym dniu w poprzednim cyklem wyzsza jest.a tak z czystej ciekawosci spojrzalam na termin porodu gdybym zaciazyla to bylby 1 grudnia juz.
Milego dnia i zycze wam samych pozytywnosci.
Tez w tym cyklu planuje powrot do testow owulacyjnych ;-) bym miala prawodpodobny porod 1 grudnia tak jak ty ;-) oby ten cykl byl dla nas szczesliwy [emoji16]
 
Do góry