reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Baffi26 progesteron nie może świadczyć o ciąży... U mnie była inna sytuacja, bo badałam już wcześniej, a teraz po prostu w ciągu 12 godzin wzrósł 300% i ginekolog była ciekawa jak to możliwe i wpadła tylko na ciążę (wyniki wysyłam jej mailem).

@Sesil to nie jest jeszcze powiedziane, niektórym bardzo późno wychodzi... Czytałam o wynikach bety wczoraj i pisały dziewczyny, że w 24-6 dniu nic im nie wyszło a np. w 31 już tak.

Zrobiłam dzisiaj test o czułości 10 i też mi nie wyszedł, mimo że beta wczoraj wyszła 17... I z porannego moczu.
Ciekawa byłam kiedy zadziała test.
 
reklama
@Baffi26 progesteron nie może świadczyć o ciąży... U mnie była inna sytuacja, bo badałam już wcześniej, a teraz po prostu w ciągu 12 godzin wzrósł 300% i ginekolog była ciekawa jak to możliwe i wpadła tylko na ciążę (wyniki wysyłam jej mailem).

@Sesil to nie jest jeszcze powiedziane, niektórym bardzo późno wychodzi... Czytałam o wynikach bety wczoraj i pisały dziewczyny, że w 24-6 dniu nic im nie wyszło a np. w 31 już tak.

Zrobiłam dzisiaj test o czułości 10 i też mi nie wyszedł, mimo że beta wczoraj wyszła 17... I z porannego moczu.
Ciekawa byłam kiedy zadziała test.
Oo.. serio? To mnie pocieszyłas :)
Dziękuję i gratuluję :) muszę nadrobić wczorajsze, chyba jeszcze bnie doczytałam o Twoim sukcesie :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Staram się Was nadrobić ale nie ogarniam ;-) Gratuluje serdecznie tym, którym się udało :-))))))
 
@Baffi26 progesteron nie może świadczyć o ciąży... U mnie była inna sytuacja, bo badałam już wcześniej, a teraz po prostu w ciągu 12 godzin wzrósł 300% i ginekolog była ciekawa jak to możliwe i wpadła tylko na ciążę (wyniki wysyłam jej mailem).

@Sesil to nie jest jeszcze powiedziane, niektórym bardzo późno wychodzi... Czytałam o wynikach bety wczoraj i pisały dziewczyny, że w 24-6 dniu nic im nie wyszło a np. w 31 już tak.

Zrobiłam dzisiaj test o czułości 10 i też mi nie wyszedł, mimo że beta wczoraj wyszła 17... I z porannego moczu.
Ciekawa byłam kiedy zadziała test.
Gratulacje :-) a to ciekawe z tym testem ;-) niby czułe a wcale nie ;-)
 
Witam Was kochane w 1dc,@ troche sobie pożartowała ze mnie ;)

Ale mam dobry humor!
Jakie plany na weekend?
 
reklama
Witajcie u mnie wykres robi się obiecujący, chociaż nadal jestem sceptyczna do metody mierzenia temperatury. Po południu robię test owulacyjny :-) Czy to prawda żeby nie pić nic 2 h przed?
 

Załączniki

  • Screenshot_20180302-075500~2.png
    Screenshot_20180302-075500~2.png
    39,7 KB · Wyświetleń: 67
Do góry