reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A ja czekam na autobus do domu. Jakie plany na dzisiejsze popołudnie macie dziewczyny? ;)
Trochę się poobijać w przerwie sprzątania i rozpakowywania pudeł. Mam już dość :( kręgosłup boli :(

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Na szczescie u mnie takich pytan nie ma,moja mama ciagle o to pytała kiedy bedzie babcia ale jak do niej zadzwonilam zaplakana i zapytala mnie dlaczego placze a ja jej wykrzyczalam „Bo jednak dzisiaj przyszla ta okropna małpa” to temat sie zakonczyl....
takze dziewczyny chwalcie sie ktora dzisiaj albo jutro testuje? Albo na dniach! ;)
Ja już raz testowałam i wyszła mi mega mega słaba jakby kreseczka, więc się nie nakręcam już tylko czekam. Termin @ mam na 7.03., ale z uwagi na to, że cykle są po ok. 35 dni, to zrobię zwykły test już w niedzielę albo pon. Jeśli znów będzie jakaś choćby słaba kreseczka, to w pon pójdę na betę. Pozostaje tylko czekać ;)
 
Ja już raz testowałam i wyszła mi mega mega słaba jakby kreseczka, więc się nie nakręcam już tylko czekam. Termin @ mam na 7.03., ale z uwagi na to, że cykle są po ok. 35 dni, to zrobię zwykły test już w niedzielę albo pon. Jeśli znów będzie jakaś choćby słaba kreseczka, to w pon pójdę na betę. Pozostaje tylko czekać ;)
Myślę, że jak był cień to jeśli to ciąża to teraz kreseczka będzie mocna :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
@kari21 nie poddawaj sie, trzymamy kciuki !
Dziewczyny ale jesteście wszystkie chudzinki, ja mam 157cm i 68 kg [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja już raz testowałam i wyszła mi mega mega słaba jakby kreseczka, więc się nie nakręcam już tylko czekam. Termin @ mam na 7.03., ale z uwagi na to, że cykle są po ok. 35 dni, to zrobię zwykły test już w niedzielę albo pon. Jeśli znów będzie jakaś choćby słaba kreseczka, to w pon pójdę na betę. Pozostaje tylko czekać ;)
No to w takim razie bardzo mocno trzymam kciuki! ❤️
 
Dziewczyny mam pytanie może za szybko ale nie daje mi to spokoju..
Pierwsze dziecko mam z innym facetem..
Teraz.jak wiecie spodziewam się dziecka i jak to będzie z papierami i wgl?
Jak będę wypelniac papiery do opieki czy gdzieś?
To.jak to zrobić?
W czerwcu zamieszkam w końcu z moim partnerem i ojcem dziecka które jest w drodze.. nie będą się.czepiać w.urzędach ze dzieci mają.inne nazwiska i wgl?
 
reklama
@kari21 bardzo mi przykro, trzymaj się kochana ;*
Ja dzisiaj sobie leżę i nadrabiam serialowe zaległości. Ale już powoli mnie męczy to lwniuchowanie :D
A tak to 28 dc. Okres planowo w sobotę. Czuje ze cykl stracony, piersi bolą, brzuch ciągnie, biegunka i drażliwość. Wiec pms.
Wczoraj miałam fatalny dzień, chodziłam i płakałam z kąta w kat. Dziś minęło. :D
Z tyłu głowy mam to ze jednak nie przyjdzie. A z drugiej strony gdyby tak faktycznie nie, to boje się tych zmian. Wariuje
 
Do góry