reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Odebrałam wynik, ciązy brak :( poziom 0,100..... ojjjj a juz miałam nadzieje przez te bolące jak nigdy piersi. Wygląda na to ze spokojnie mogę pojechac na urlop....

Robiłam betę w 25 dc, 12 dni po owulacji z jednego jajeczka i 10 /9 dni po owulacji z drugiego jajeczka, myślicie ze mogło byc za szybko czy jednak wynik powinien juz cos pokazac?
 
reklama
Odebrałam wynik, ciązy brak :( poziom 0,100..... ojjjj a juz miałam nadzieje przez te bolące jak nigdy piersi. Wygląda na to ze spokojnie mogę pojechac na urlop....

Robiłam betę w 25 dc, 12 dni po owulacji z jednego jajeczka i 10 /9 dni po owulacji z drugiego jajeczka, myślicie ze mogło byc za szybko czy jednak wynik powinien juz cos pokazac?

Szkoda. A długie masz cykle?
Nowy cykl, nowe możliwości...
 
Odebrałam wynik, ciązy brak :( poziom 0,100..... ojjjj a juz miałam nadzieje przez te bolące jak nigdy piersi. Wygląda na to ze spokojnie mogę pojechac na urlop....

Robiłam betę w 25 dc, 12 dni po owulacji z jednego jajeczka i 10 /9 dni po owulacji z drugiego jajeczka, myślicie ze mogło byc za szybko czy jednak wynik powinien juz cos pokazac?
To wszystko zależy od tego ile dpo nastąpi zagnieżdżanie. Ciężko to przewidzieć.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Odebrałam wynik, ciązy brak :( poziom 0,100..... ojjjj a juz miałam nadzieje przez te bolące jak nigdy piersi. Wygląda na to ze spokojnie mogę pojechac na urlop....

Robiłam betę w 25 dc, 12 dni po owulacji z jednego jajeczka i 10 /9 dni po owulacji z drugiego jajeczka, myślicie ze mogło byc za szybko czy jednak wynik powinien juz cos pokazac?

Mi przy ciąży biochemicznej w 26dc cyklu wyszła beta, ale ja mam cykle 28-9 dni.
 
Miałam 27-29 dni ale teraz gin kazał mi brać dupasthon aż do 30 dc więc jeszcze pewnie z tydzień do okresu..

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Ehh... To nie wiem, bo u każdej różny czas może być potrzebny. Mojej koleżance test wyszedł dopiero 4 dni po spodziewane miesiącce...
Liczyłam, że tym razem Ci się udało ;(
 
Ehh... To nie wiem, bo u każdej różny czas może być potrzebny. Mojej koleżance test wyszedł dopiero 4 dni po spodziewane miesiącce...
Liczyłam, że tym razem Ci się udało ;(

Uspokajam się ze moze jeszcze było za szybko...
Coś czuję pod skórą ze to z moim mezem cos nie tak :( wysyłam go jutro na badanie nasienia, raz juz badał i wyszło ze nie ma w ogóle plemników ale twierdzi ze nasienia oddał bardzo bardzo malutko z powodu stresu.
 
Uspokajam się ze moze jeszcze było za szybko...
Coś czuję pod skórą ze to z moim mezem cos nie tak :( wysyłam go jutro na badanie nasienia, raz juz badał i wyszło ze nie ma w ogóle plemników ale twierdzi ze nasienia oddał bardzo bardzo malutko z powodu stresu.

No nie wiem... Musi pewnie powtórzyć. Na moje oko to nawet w bardzo małej ilości powinny być plemniki, ale nie znam się na tym.
 
Odebrałam wynik, ciązy brak :( poziom 0,100..... ojjjj a juz miałam nadzieje przez te bolące jak nigdy piersi. Wygląda na to ze spokojnie mogę pojechac na urlop....

Robiłam betę w 25 dc, 12 dni po owulacji z jednego jajeczka i 10 /9 dni po owulacji z drugiego jajeczka, myślicie ze mogło byc za szybko czy jednak wynik powinien juz cos pokazac?
Jedzcie na urlop, wypocznijcie.. niech Twój M się przebada, mój już był 3 razy na badaniu nasienia, ostatecznie bierze profertil, dwie tabletki dziennie i morfologia nam się poprawiła [emoji6] będzie dobrze!

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak u mnie jeszcze przez 3 cykle sie nie uda to tez wysle meza na badanie zeby czasu nie tracic.teraz szpikuje go wiesiołkiem olejem z pestek dyni i octem jablkowym kwasem foliowym..na szczescie nie opiera sie .u mezczyzn na szczescie łatwo poprawic jakosc nasienia poprzez diete i styl zycia.u nas kobiet to troszke dluzej trwa.
 
Do góry