reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A ten cień pojawił się w ciągu 5 minut? Widac.widać ;) u mnie pierwsze też takie były. Powtórz jutro, albo najlepiej skocz na bete
Odrazu jak zaktoplilam było widać że kreska się robi. Myślałam że będzie ciemniejsza ale tylko taki cień został. Muszę się zorientować gdzie robią betę u mnie. Martwi mnie to że brzuch poboluje nadal i jednak przyjdzie @
 
reklama
Odrazu jak zaktoplilam było widać że kreska się robi. Myślałam że będzie ciemniejsza ale tylko taki cień został. Muszę się zorientować gdzie robią betę u mnie. Martwi mnie to że brzuch poboluje nadal i jednak przyjdzie @
Mnie brzuch jak na @ bolał przez cały pierwszy trymestr, więc tym się nie sugeruj. Trzymam kciuki :)
 
Mam wyniki hormonów. Chyba nie jest zle?
 

Załączniki

  • 5cacf063c757.jpg
    5cacf063c757.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 117
reklama
Hej! Jasne, że ciekawa. Pisz jak działa? Czy widzisz różnice na plus, albo skutki uboczne?
Różnicy na plus na razie nie widzę, raczej musiałabym robić badania krwi i iść na rezonans. Skutki uboczne dają się we znaki tj. takie senność i tzw napady snu i na dodatek bezsenność, zawroty głowy, uczucie zmęczenia i często boli mnie głowa. Jest to do przeżycia jak ktoś jest w domu, bo do pracy się nie nadaje. Opisując swój dzień z norprolaciem to jak wieczorem wezmę tabletkę to max 40 minut i jestem taka śpiąca, że wręcz zachowuje się i bredze jak pijana i momentalnie idę spać. Pośpię dwie lub trzy godziny i budzę się i tak do rana się wiercę, nie mogę zasnąć. Nad ranem zasypiam i budzę się z ledwością o 11 lub 12. No i wtedy dają się we znaki zawroty głowy, zmęczenie, dalej senność, bóle głowy ale nie zawsze te bóle są, często ale nie zawsze. Domniemam, że lepiej mieć takie objawy niżeli wymiotować. :)
 
Do góry