reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziewczyny dostałam od gina 3 opakowania Bromergonu, od endokrynologa 2 opakowania i jeszcze pół opakowania mam z poprzedniej ciąży, biorę pół tab dziennie czy oni myślą, że ja wybiorę wszystkie te tabletki czy co [emoji23] niech mnie nie załamują [emoji23] ja mam nadzieję, że przynajmniej te 3 opakowania mi zostaną [emoji23]

Ps. Po poprzedniej ciąży mam Femibion Natal 1 (16 tab mi zostało) gdyby któraś chciała mogę za free wysłać [emoji4] ważne do 07/2019 [emoji4]
 
Już się zaczyna pobolewanie brzucha, ale małpy dalej nie ma. Pewnie będzie to samo co u Migdalove - nadzieja, beta, cuda, a na koniec i tak okres przyjdzie
emoji23.png
Oj mysl pozytywnie. @ nie ma wiec nadzieja jest:)
Kurczę albo mam zwidy albo test ciemnieje... Oby wytrzymalo Jeszce z 3 dni co by pecherzyk urosl.
Ladnie ciemnieje wiec owocnych stan zycze:)
 
Miałam iść do ginekologa 21 sierpnia ale z drugiej strony tak myślę, że chyba nie ma potrzeby skoro endokrynolog zajęła się tą prolaktyną, a do października i tak się nie staramy, strata kasy na wizytę tylko, a w kwietniu miałam USG robione było ok, w grudniu cytologia była pobierana i też było ok [emoji4] mój mąż się śmieje, że ja jak nie odwiedzę jakiegoś doktorka raz w miesiącu to miesiąc nie zaliczony [emoji23]
 
Hej . Robiłam test. Jakiś cień cienia wyszedł. Okresu brak... Nawet nie wiem czy zauważycie ten cień...
 

Załączniki

  • IMG_20180730_104535.jpg
    IMG_20180730_104535.jpg
    3,1 MB · Wyświetleń: 135
reklama
Do góry