reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja sobie wynalazłam warke raddler 0% grejpfrut i pomarancza. Moj nowy ulubiony smak. Mnie alko nie kręci :p ale tego ciasta bym spróbowała :)

Dla mnie to jest ochydne ;p
Jedyne co mogę przełknąć to Bawarię - smakuje w miarę normalnie ;p
Zresztą ja tam nigdy alkoholowa nie byłam, więc w sumie bardziej czasem do towarzystwa wypiję tą Bawarię ;p
 
reklama
Dla mnie to jest ochydne ;p
Jedyne co mogę przełknąć to Bawarię - smakuje w miarę normalnie ;p
Zresztą ja tam nigdy alkoholowa nie byłam, więc w sumie bardziej czasem do towarzystwa wypiję tą Bawarię ;p
A ja nie tyle, że ich nie lubię, ale mają pełno syropu glukozowego i cukru więc płacić 4 zł za cukier bez sensu, wolę już Lecha Free przy staraniach myślę, że taka niewielka ilość alkoholu nie zaszkodzi :)
 
A ja uwielbiam Lecha Free tylko on ma poniżej 0,5% alko więc w ciąży odpada ;)
W tym roku wypuścili Lecha free 0.0%- mała butelka 300ml, są w Lidlach. :) mozna pic w ciąży, dostałam zgode od gina. Nie ma ani grana alkoholu.
IMG_20180730_082306.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180730_082306.jpg
    IMG_20180730_082306.jpg
    57,6 KB · Wyświetleń: 442
reklama
W tym roku wypuścili Lecha free 0.0%- mała butelka 300ml, są w Lidlach. :) mozna pic w ciąży, dostałam zgode od gina. Nie ma ani grana alkoholu.
Zobacz załącznik 882815
Ooo popatrz to jeszcze go nie widziałam ;) ja jak wrócę do starań to alko odpada, tak wiem jestem przewrażliwiona, ale po poronieniu mózg już całkiem się przestawia [emoji14]
 
Do góry