reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Nooo leci czas niesamowicie [emoji7] a młoda ma już 2830 g :D cc za dwa tygodnie jednak w piątek jeśli wcześniej nie będzie chciała wyjsc :D więc ponad 3 kg powinna mieć :D a tak mnie straszyli małym dzieckiem [emoji23]
To dziewczynka w końcu, filigranowa kruszynka mamusi :) no i wyjdzie z klasą przez CC :D nie mogę się doczekać fotki!
 
reklama
To dziewczynka w końcu, filigranowa kruszynka mamusi :) no i wyjdzie z klasą przez CC :D nie mogę się doczekać fotki!
No malutka będzie [emoji7][emoji23] to mój brzuch w 36+2 [emoji23] także śmiech na sali mieć taki brzuch w 9 miesiącu [emoji23]
IMG_20180726_113351.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180726_113351.jpg
    IMG_20180726_113351.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 221
@KatiNails ale Ty też duża nie jesteś, więc po mamusi :) ale będziesz miała radoche z sukieneczkami :) ja też spodziewam się takiego brzuszka, póki co 11tc i w sumie tylko wieczorem coś tam widać [emoji14]
 
Dwa dni przed spodziewanym okresem. Ale mi się ręce trzesą.
Gratulacje :)
Dziewczyny ja zaraz wyskakuje z brzuszka, to fajnie żeby przynajmniej trzy kolejne wskoczyły w brzuszek na moje miejsce :D
Ja pamiętam, jak przyszlam na forum staraniowe po raz pierwszy i bylas w takich bardzo wczesnych tygodniach :) ech leci ten czas. Zaraz będziesz maluszka tulic :)

Dziewczyny nie miałam skoku temperatury w tym cyklu. Czy to znaczy, ze na pewno nie bylo owulacji? Przygnebiona przez to jestem. A czy skok moze byc kilka dni po owu?
 
@KatiNails ale Ty też duża nie jesteś, więc po mamusi :) ale będziesz miała radoche z sukieneczkami :) ja też spodziewam się takiego brzuszka, póki co 11tc i w sumie tylko wieczorem coś tam widać [emoji14]
Mi na początku strasznie brzuch wywalilo a potem przestał tak rosnąć [emoji23]
No po synu sobie teraz odbijam [emoji23] ile cudów różowych kupiłam a mówiłam że nigdy w życiu córki na różowo ubierać nie będę [emoji23] [emoji23]
 
Dziękuję :) jeszcze do mnie nie dociera. Rodzina nie będzie zadowolona. Moja babcia ciągle mi gada, żebym poszła do pracy, do ludzi... Nikt mnie nie rozumie.
 
@Maliina pewnie niestety płatne, też mam niby pakiet z pracy, ale jak ci co czego przyjdzie to tam też lekarze starają się oszczędzać i często mówią, że nie ma potrzeby jakiś badań robić. Pewnie też ich rozliczają ze zużycia pakietów itp. Zresztą to chyba jest tak, że i tak musiałby Ci to zlecić jakiś lekarz z Luxmed żebyś za to nie płaciła, bo nie sądzę żeby uznali receptę innego lekarza.
@martoosia04 ja mam też wsparcie i od rodziców i od teściów i jedni i drudzy są cudowni. Z mamą mam kontakt jak z przyjaciółką zresztą z teściową tez:) ale niestety wszyscy są już starsi i z problemami zdrowotnymi, a znam ich dobrze i wiem, że będą sie martwić i stresować jak będę w ciąży. No i pewnie z troski to mnie zaglaszczą;) a zresztą jeżeli w końcu się uda to chcemy się tym nacieszyć najpierw we dwoje.
@IrenaX uda się ❤️

@Mujer aaaaaaaa!!!!! Super!! Gratuluję!! Zła passa została przerwana:tak:
 
reklama
Do góry