reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dzień dobry! :) Witam się w 46 dniu cyklu! :D Ciekawe kiedy przyjdzie @. A tym czasem czekam sobie na śniadanie. Jeszcze jak na złość kawa się moja skończyła a uwielbiam moje poranki z kawusia.
Wstępna kolejna data ślubu to prawdopodobnie 9 listopada.
Super, ja brałam ślub 19listopada. 7lat temu [emoji43] zleciało ;) mieliśmy piękna pogodę, nie padało, co prawda trochę zimno było ale wszyscy dobrze się bawili

Wczoraj koleżanka z pracy robiła urodziny i dzisiaj czuje się tragicznie. Kurcze, naprawdę mało wypilam ale nic poza kawałkiem placka wczoraj nie zjadłam więc może przez to. Za dwie godziny muszę wyjść do pracy [emoji33] na szczęście od jutra urlop
 
Super, ja brałam ślub 19listopada. 7lat temu [emoji43] zleciało ;) mieliśmy piękna pogodę, nie padało, co prawda trochę zimno było ale wszyscy dobrze się bawili

Wczoraj koleżanka z pracy robiła urodziny i dzisiaj czuje się tragicznie. Kurcze, naprawdę mało wypilam ale nic poza kawałkiem placka wczoraj nie zjadłam więc może przez to. Za dwie godziny muszę wyjść do pracy [emoji33] na szczęście od jutra urlop
Może dobrze, że będzie zimno. Bo mój się cholernie poci latem. ;)
 
Witam
Mam pytanko (a tu chyba najlepiej zadać).
Robiłam od poniedziałku testy owulacyjne, we wtorek wyszły dwie kreski tego samego koloru na jednym (na drugim z allegro ledwo ledwo), przytulanki we wtorek.

Później kupiłam jeszcze inne testy (testowałam dla pewności czy blednie krecha). Na pozytywnym z wtorku zbledla (na allegrowskim ciągle taka sama) a 3ci test który zrobiłam wyszła gruba tłusta krecha wskazujące na owulacje (test do południa w czwartek) !! Zgłupiałam.
Męża nie ma, dopiero może dziś (sobota) czy jest jeszcze szansa?
Czy wtorkowa przytulania starczy? Dziś już pewnie za późno? :(
 
Witam
Mam pytanko (a tu chyba najlepiej zadać).
Robiłam od poniedziałku testy owulacyjne, we wtorek wyszły dwie kreski tego samego koloru na jednym (na drugim z allegro ledwo ledwo), przytulanki we wtorek.

Później kupiłam jeszcze inne testy (testowałam dla pewności czy blednie krecha). Na pozytywnym z wtorku zbledla (na allegrowskim ciągle taka sama) a 3ci test który zrobiłam wyszła gruba tłusta krecha wskazujące na owulacje (test do południa w czwartek) !! Zgłupiałam.
Męża nie ma, dopiero może dziś (sobota) czy jest jeszcze szansa?
Czy wtorkowa przytulania starczy? Dziś już pewnie za późno? :(
Myślę że jest szansa z wtorku, ale na wszelki wypadek zawsze możecie poprawić dziś :* trzymam kciuki :*
 
Witam
Mam pytanko (a tu chyba najlepiej zadać).
Robiłam od poniedziałku testy owulacyjne, we wtorek wyszły dwie kreski tego samego koloru na jednym (na drugim z allegro ledwo ledwo), przytulanki we wtorek.

Później kupiłam jeszcze inne testy (testowałam dla pewności czy blednie krecha). Na pozytywnym z wtorku zbledla (na allegrowskim ciągle taka sama) a 3ci test który zrobiłam wyszła gruba tłusta krecha wskazujące na owulacje (test do południa w czwartek) !! Zgłupiałam.
Męża nie ma, dopiero może dziś (sobota) czy jest jeszcze szansa?
Czy wtorkowa przytulania starczy? Dziś już pewnie za późno? :(
Moim zdaniem działajcie dzisiaj jeszcze, wtorkowe też ma szansę powodzenia, ale tak jak pisze KatiNails lepiej jeszcze dobić ;). Powodzenia!
 
Migdalove, pisałaś, że masz zwiększony lek na tarczycę, jakie miałaś TSH ?
Samo tsh nie do końca jest ważne, lekarz musi wyliczyć tsh, ft3 i ft4, ich procent względem siebie czy jakoś tak. Do tego bierze pod uwagę wiek, wagę i wzrost o inne czynniki. Wyniki były wg ogólnych norm, ale niestety przeliczania to wszystko jednak nie dla mnie.
 
reklama
Czyli jest to ciąg dalszy poronienia. Eh niedługo idę do lekarza zobaczyć jak wygląda sytuacja w środku czy wszystko jest w porządku [emoji21] Krwawienie się skończyło. Trwało teraz 6 dni, dłużej niż moja @ i była tak obfita, że bałam się chodzić żeby nic nie przeciekło [emoji21] W życiu nie miałam takiego krwawienia, to nawet nie było krwawienie bardziej krwotok ;o I bolało tak długo, zawsze podczas @ boli pierwszy i drugi dzień. Potem koniec a bóle miałam aż do 5 dnia. Miałam spokój na chwilę i 5 dnia dalej bolało. Teraz tylko czuje jak mnie boli jajnik prawy znowu ;o eh i co chwilę mam migreny straszne ale to nie wiem czy wiązać z tym, cały czas mnie głowa boli ;/ I czuje się jakaś niestabilna emocjonalnie

Ja mam wizytę 26go, zabieg miałam 7.07 jestem ciekawa czy już sie tam zagoiło czy jak. Krwawienie ustąpiło 10 dni trwało, teraz taki jakiś żółty lub lekko brązowy ten śluz. Teraz nie wiem kiedy mam zbadać hormony :/ chciałabym zeby było wszystko dobrze i moc znowu się starać...
 
Do góry