reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
U mnie nie ma podanych dat bo ich nie znam bo cykle mam od 28 do 47 dni :d
Spokojnie, ja to wiem, pamiętam u której tak miało być. :) Zawsze patrzę na ostatnie logowanie i ostatnie posty. :)

9 dziewczyn jest, które długo się nie odzywają. Inne mało się odzywają ale wpadają tutaj do nas i piszą co u nich więc zostaną na głównej tabelce. :) No i te dziewczyny mają na bieżąco tabelkę aktualizowaną. :)
 
U mnie 21 dc więc idziemy podobnie, z objawów kompletne nic

U mnie też nic, ale to mój pierwszy cykl - ponadto uważam, że objawy nie mogą sugerować nic póki ciąży nie ma, bo np. nie doszło jeszcze do zagnieżdżenia. Myślę, że ok. jesteś w stanie powiedzieć jakie miałaś objawy po owulce do czasu aż dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży, ale wydaje mi się że to raczej po czasie.
Jak byłam w ciąży i doszło do samoistnego poronienia w 6 tygodniu to miałam książkowe objawy niemal od kilku dni po potencjalnym zapłodnieniu, jednak i tak nie podejrzewałam ciąży (nie staraliśmy się), może z raz mi to przez myśl przeszło, jednak szybko stwierdziłam, że to niemożliwe, a testy zrobiłam dopiero przed imprezą, na drugi dzień po terminie @ i dopiero wtedy pomyślałam, że przecież to wszystko to mogły być objawy, ale z drugiej strony identyczne rzeczy można mieć nie będąc w ciąży, więc dla mnie to żaden wyznacznik.
 
No i gdybym rzeczywiście była w ciąży to powiedziałabym Wam, że w 19 dc nie byłam w stanie wypić mojego ulubionego kakao i musiałam wylać je do zlewu, a mój mąż zastanaiał się ostatnio kiedy powinnam mieć okres bo marudzę jak przed. A myślę, że takie rzeczy mogą zdążyć się zawsze ;)
 
Tabelkę zaktualizowałam pod kątem długich nieobecności. Zerknijcie i zobaczcie jak to wygląda. :) Jak macie jakieś zastrzeżenia bądź propozycje zmian to piszcie śmiało. :)
 
Jeżeli mogę prosić o aktualizację danych u mnie, nastepna @ 1 marca :)
Ja jestem czytam Wam w miarę możliwości na bieżąco ale sama nie wiem co tu pisać,bo chcialabym troche wyluzowac z tymi staraniami :) czytalam ze to byl klucz u dwóch z Was wiec ide w Wasze ślady :)
 
Nie wiem co bym zrobiła, choć jak tak sobie myślę to chyba jestem szalona, bo raczej pomyślałabym co ma być to będzie i pojechalabym na wakacje - odpuściłabym kraje z dużą zachorowalnością na jakieś tam zika itp. i bawiłabym się świetnie ;) a nóż widelec by się udało i urlop byłby jeszcze lepszy ;)
No tak... Mój mąż ma to samo podejście. Nie mniej jednak staramy się od 16 cykli.... Więc nie darowalabym sobie gdyby coś teraz miało nam wyjść a przez lot coś się spieprzyło. Poza tym za granicą nie będę miała możliwości zrobić betę później, będę też miała utrudniony albo nawet brak kontaktu z ginem co do dalszego przyjmowania dupasthonu :( ehhh nie wiem już co robić.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie w 17 dc. Mam zly humor od rana wiec ide kupic jakas roslinka na poprawe humoru...najchętniej storczyka

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry