reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kochane, nie każda może widzi naszą ankietę, jeśli korzysta tylko z aplikacji babyboom. Wygląda ona na dzisiaj tak:
upload_2018-2-25_11-11-27.png
 

Załączniki

  • upload_2018-2-25_11-11-27.png
    upload_2018-2-25_11-11-27.png
    3,4 KB · Wyświetleń: 316
reklama
Wg tabelki głównej:
31 kobiet nie ma dzieci
22 kobiety mają jedno dziecko
4 kobiety mają 2 dzieci
1 kobieta ma 3 dzieci
1 kobieta ma 5 dzieci
Co ładnie przekłada się na ankietę.
 
Witam. 13dc, wstalam z okropnym bolem glowy, -11 na zewnatrz mimo pieknego slonca. Niedługo jadę do rodziców, wieczorem do kościoła i tez pewnie jakis film z mężem wlaczymy. [emoji4]
@Migdalove co do tabelki, na poczatku pisałam ze nie mam dzieci, staramy sie o pierwsze, cykl staran 4,okres teoretycznie powinnam miec ok 15 marca, ale skoro jeszcze nie bylo owulacji to nie wiadomo [emoji20] jesli mozesz to poprosze o zmiane [emoji8]
Milego dnia zycze dziewczynki [emoji8]
 
No tak... Mój mąż ma to samo podejście. Nie mniej jednak staramy się od 16 cykli.... Więc nie darowalabym sobie gdyby coś teraz miało nam wyjść a przez lot coś się spieprzyło. Poza tym za granicą nie będę miała możliwości zrobić betę później, będę też miała utrudniony albo nawet brak kontaktu z ginem co do dalszego przyjmowania dupasthonu :( ehhh nie wiem już co robić.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem sama. Jakby coś miało być nie tak to i tak nie wiesz czy gdybyś nie zrobiła tego czy owego to byłoby inaczej. Po za tym możesz teraz zrobić te badanie, nic nie tracisz, a jak nie wyjdzie teraz bo jest za wcześnie to pojedziesz i później będzie co ma być ;) a moźe już nie jest za wcześnie? Jak Cię to uspokoi to zrób ;)
 
Witam. 13dc, wstalam z okropnym bolem glowy, -11 na zewnatrz mimo pieknego slonca. Niedługo jadę do rodziców, wieczorem do kościoła i tez pewnie jakis film z mężem wlaczymy. [emoji4]
@Migdalove co do tabelki, na poczatku pisałam ze nie mam dzieci, staramy sie o pierwsze, cykl staran 4,okres teoretycznie powinnam miec ok 15 marca, ale skoro jeszcze nie bylo owulacji to nie wiadomo [emoji20] jesli mozesz to poprosze o zmiane [emoji8]
Milego dnia zycze dziewczynki [emoji8]
Wybacz, mogłam przeoczyć. Ale już poprawiam. :)
 
Nie wiem sama. Jakby coś miało być nie tak to i tak nie wiesz czy gdybyś nie zrobiła tego czy owego to byłoby inaczej. Po za tym możesz teraz zrobić te badanie, nic nie tracisz, a jak nie wyjdzie teraz bo jest za wcześnie to pojedziesz i później będzie co ma być ;) a moźe już nie jest za wcześnie? Jak Cię to uspokoi to zrób ;)

My mamy zaplanowany na koniec marca wyjazd na narty do Austrii i nawet jeśli okazałoby się, że jestem w ciąży to i tak pojadę, jesli wszystko bd ok. Przecież mogę dostosować wyjazd trochę i git ;)
W maju chcemy jechać na nurkowanie i tu miałabym większy problem, ale gdyby było ok. to i tak bym poleciała, tylko zrezygnowałabym z nurkowania, bo ciąża jest przeciwwskazaniem.
 
Witam dziewczyny. @Migdalove czy mogę prosić o zmianę nast. @ na 14.03? Myślałam że zmieniłam jeszcze w tabelce. Ostatnio rzadko coś piszę, bo prawdopodobnie robimy przerwę w staraniach do czerwca:( Mąż ma jeszcze 2 semestry studiów i po przemyśleniach chyba wolałabym żeby był już częściej w domu, jak trzeba będzie ogarnąć dwójkę maluchów. Ale będę podczytywać żeby być na bieżąco:)
 
Co do ankiety to widzę, że mamy tu przewagę przyszłych pierworódek :)
Aż by się chciało wszystko przeżyć na nowo.
Cała ciąża i poród to wszystko takie nowe nieznane :)

W ogóle wiecie co. To trochę śmieszne bo mam już poród za sobą i było na prawdę dobrze. Poród krótki i nie tak bolesny mimo oksytocyny która podobno wzmaga bóle. Ale boję się trochę drugiego porodu :) tego że może się ciągnąć godzinami, że ten ból przy drugim porodzie będzie nie do zniesienia i inne takie :D
Co za logika haha
 
reklama
Do góry